Pomysł
Tworzenie gier rozpoczynamy od omówienia pomysłu, ogólnego szkicu i ustalenia koncepcji motywu przewodniego.
Projektowanie
W następnym etapie opracowywane są układy gry, matematyka oraz funkcje dodatkowe. Od tego momentu graficy, na podstawie wytycznych designera mogą zająć się grafikami koncepcyjnymi. Równocześnie przygotowywana jest oprawa dźwiękowa nawiązująca do tematyki gry.
Realizacja
Po zaakceptowaniu ogólnej formy gry, deweloperzy otrzymają niezbędne do jej stworzenia elementy (grafiki, dźwięki, algorytmy). Tworzony jest prototyp, który ponownie trafia do designera, a następnie do testów. Szczegółowo weryfikowane są dodatkowe funkcjonalności oraz ogólna grywalność.
Testy
Po implementacji gry na maszynach testowych lub urządzeniach mobilnych sprawdzana jest konfiguracja oraz poprawność rozwiązań. Zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność i intuicyjność gry.
Wdrożenie
Po uzyskaniu niezbędnych certyfikacji można rozpocząć dystrybucję gry oraz jej sprzedaż.

IP
Więcej Automaty
Udział maleje, wartość rośnie. EY opublikował raport o szarej strefie
Na początku marca Zespół Analiz Ekonomicznych EY, jednego z największych koncernów doradczo-audytorskich na świecie, opublikował raport dotyczący udziału szarej strefy w sektorze hazardowym. Publikacja rzuca światło dynamikę zmian zachodzących w tym obszarze, zarówno z poziomu polskiej gospodarki, jak i w skali globalnej. Poniżej przedstawiamy kluczowe dane statystyczne dotyczące tego zjawiska.



