E-Sport 30 listopada 2019

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski ambasadorem LV BET

LV BET pozyskał nowego ambasadora, a został nim Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, który w świecie e-sportu kojarzony jest przede wszystkim z występów w Vitrus.pro. Nowa twarz polskiego, legalnego bukmachera podczas swojej kariery wygrała wiele oficjalnych turniejów, a jego osoba znalazła się kilkukrotnie w plebiscycie najlepszych gracz roku serwisu HLTV.org. Głównym celem LV BET jest wzmocnienie rozpoznawalności bukmachera w internecie, bowiem Jarząbkowski będzie współpracował z firmą oferującą zakłady bukmacherskie w dziedzinie e-sportu.

Fani „pashyBicepsa” z pewnością mogą liczyć na współpracę w mediach społecznościowych, ale także na wszelkiego rodzaju promocje online czy offline.

Cieszymy się, że jako marka LV BET mogliśmy tak szybko wykonać kolejny krok w świecie esportu. Przed nami finały rozgrywek ECS, a już dziś w naszej drużynie gra jeden z najpopularniejszych zawodników esportowych na świecie. Nasi gracze z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej aktywni w dziedzinie sportów elektronicznych. Dzięki temu my, jako LV BET, możemy rozwijać nie tylko nasz produkt, ale także poszerzać swoją działalność na nowych rynkach, do których bez wątpienia możemy zaliczyć esport – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET.

Bukmacher jest marką rozpoznawalną w internecie, bowiem jest jedną z najpopularniejszych firm oferujących zakłady wzajemne. LV BET chcąc podążać za rozwijającym się rynkiem e-sportowym, uruchomił we wrześniu specjalną sekcję, gdzie fani tego typu rozrywki mogą znaleźć obszerną gamę kursów i wydarzeń. Bukmacher oferuje również możliwość oglądania rozgrywek e-sportowych na żywo, a jego klienci mogą korzystać z dedykowanych kanałów social-media, które dotyczącą właśnie tej dziedziny.

LV BET jest na polskim rynku zakładów wzajemnych od ponad dwóch lat i w tym okresie firmie udało się mieć realny wpływ na rozwój sportu w naszym kraju. Bukmacher jest sponsorem głównym klubów PKO BP Ekstraklasy takich jak Wisła Kraków czy Arka Gdynia, ale także grającego w niższej klasie rozgrywkowej Zagłębia Sosnowiec. LV BET wspiera także koszykarski klub Śląska Wrocław czy Victorię Londyn. Firma jest także oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Widzewa Łódź czy Stali Mielec. LV BET miał także duży wpływ na transmisję rozgrywki CS:GO Esport Championship Series, której był sponsorem.