Ogolna 3 kwietnia 2023

Jason Scott rezygnuje ze stanowiska wiceprezesa w Entain

autor: Mateusz Mazur
Jason Scott zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa ds. handlu, VIP-ów i detalicznych zakładów sportowych w firmie Entain, aby powrócić do rodzinnej Australii.

Scott potwierdza rezygnację

Scott objął stanowisko w grudniu 2019 r., wcześniej pełniąc funkcję dyrektora generalnego Ladbrokes Australia. Wcześniej przez pięć lat pozostował dyrektorem handlowym w Ladbrokes.com.au i pracował jako bukmacher wyścigowy w Tatts Group, a także jako analityk wyścigowy w firmie Humbleton.

Scott potwierdził swoje odejście w poście na LinkedIn opublikowanym 31 marca.

Oświadczenie

– Z mieszanką smutku i szczęścia, po 11 latach spędzonych w rodzinie Entain/BetMGM, dziś zamykam ten rozdział swojej kariery i wracam do Australii – powiedział Scott. – To była fajna przejażdżka. Cieszę się, że mogłem odegrać moją niewielką rolę w rozwoju dwóch firm, które przekształciły się w kilka dość znaczących podmiotów.

– Jest zbyt wielu ludzi, aby wymienić wszystkich, jednak muszę wyróżnić Adama Greenblatta (dyrektora generalnego BetMGM), którego po raz pierwszy spotkałem w 2013 roku, kiedy w imieniu Ladbrokes UK nabył małą australijską firmę o nazwie boookmaker.com.au, która ewoluowała do molocha Ladbrokes i Neds – dodał Scott.

– Ostatnie trzy i pół roku spędziłem pracując dla Adama w BetMGM i nigdzie na świecie nie ma lepszego lidera w żadnej kategorii. Będę uważnie śledził nieunikniony rozwój grupy w ciągu najbliższych 24 miesięcy – skwitował.

tagi:Entain

Dodaj komentarz