Gry wirtualne 11 sierpnia 2023

“Jumanji: The Bonus Level” dumą firmy Playtech. Gra inspirowana kultowym filmem podbija rynek

autor: Adrian Janiuk
Playtech na początku sierpnia podczas oficjalnej premiery zaprezentował nową grę na żywo "Jumanji: The Bonus Level". Jest to najnowszy projekt firmy, która jest światowym liderem w branży gier hazardowych online. Gra łączy kultowy hollywoodzki film "Jumanji" z rozgrywką na żywo. Nowy produkt Playtech cieszy się dużą popularnością wśród graczy na całym świecie.

Po rozległym trzyletnim procesie rozwoju, “Jumanji: The Bonus Level” ma na celu przedefiniowanie gier na żywo jako pierwsza w historii gra jest inspirowana hollywoodzkim hitem. Tym samym Playtech wyznacza nowe trendy w branży gier na żywo. Opierając się na fabule filmu, gracze wyruszą w podróż przez serce dżungli, napotykając po drodze wyzwania i niespodzianki – takie jak stawienie czoła atakom dzikich zwierząt lub odblokowanie sekretów zaczarowanej gry planszowej.

Gra ta mieści się w jednym z największych i najbardziej złożonych studiów, jakie kiedykolwiek zbudowano. Zaprojektowano je tak, aby zanurzyć graczy w mitycznym świecie Jumanji. Dbałość studia o szczegóły zapewnia, że gra odtwarza autentyczność oryginalnego filmu, mając nadzieję na zapewnienie całodobowego doświadczenia podobnego do parku rozrywki.

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy przedstawić “Jumanji The Bonus Level”, rewolucyjną grę na żywo, która łączy najnowocześniejszą technologię z kinową magią ukochanego filmu. Dziękujemy Sony Pictures za powierzenie nam ożywienia tak znanej marki. Nasz zespół włożył swoją pasję i doświadczenie w stworzenie tej wyjątkowej przygody z grami i wierzymy, że wyznaczy ona nowe standardy w branży – powiedział Edo Haitin, dyrektor generalny Playtech Live.

Widowiskowa premiera gry potwierdza pozycję firmy Playtech jako lidera w dostarczaniu innowacyjnych nowinek w grach. Popularność Live stale rośnie, ponieważ gracze coraz częściej preferują rozgrywkę z transmisją strumieniową w czasie rzeczywistym, dodając warstwę autentyczności. Wraz z rozwojem świata gier online rośnie zapotrzebowanie na dostarczanie konsumentom nowych i jeszcze bardziej wciągających wrażeń. Dzieje się tak poprzez podnoszenie poprzeczki jakości, innowacyjności i zaangażowania w rezonowanie z graczami na całym świecie.

fot. Playtech Live

Dodaj komentarz