Ogolna 30 stycznia 2020

Już za kilka dni rozpocznie się iGB Affiliate London 2020

Już za kilka dni w Londynie rozpoczną się targi “ICE London 2020”, które potrwają trzy dni od 4 do 6 lutego. W tym samym czasie w centrum wystawowym Excel niemal w tych samych daniach – od 5 do 8 lutego… Odbędzie się iGB Affiliate London, które uznawane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń na linii partnerzy afiliacyjni i operatorzy. 

Ewolucja “iGB Affiliate London”

Ubiegłoroczna edycja “London Affiliate Conference” zgromadziła rekordową liczbę obserwatorów, wystawców, sponsorów i prelegentów. Podczas czterech dni konferencji i wykładów debetowano przede wszystkim nad nauką i rozwojem biznesu w sieci. Tym razem targi odbędą się pod zmienioną nazwą – iGB Affiliate London. I już teraz wiadomo, że londyńskie wydarzenie zgromadzi jeszcze więcej osób, niż w roku poprzednim. Tym samym można powiedzieć, że za kilka dni rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń w 2020 roku, jeśli chodzi o branżę afiliacyjną.

Bez wątpienia “iGB Affiliate London” jest doskonałą okazją zarówno dla operatorów, jak i dostawców, by nawiązać kontakty z potencjalnymi kontrahentami. Historia “London Affiliate Conference” pokazuje, że w trakcie kilkudniowych londyńskich targów afiliacyjnych wielokrotnie dochodziło do nawiązania współpracy na linii partner – operator.

Konferencje i debaty na “iGB Affiliate London”

Jak już wcześniej wspomnieliśmy “iGB Affiliate London”, to jedna z największych, jeśli nie największa, impreza zgromadzająca w jednym miejscu społeczność iGaming Affiliate. Przeznaczona dla osób i firm, które chcą nawiązać nowe współprace, ale także posłuchać wykładów na takie tematy jak: SEO, marketing, aktualizacja przepisów w branży iGaming, nowe produkty na raczkujących rynkach, czy wprowadzanie nowych produkcji na rynek gier. 

Organizatorzy “iGB Affiliate London” oferują uczestnikom targów dynamiczną platformę do nauki i co najważniejsze możliwość otwartej debaty z szerokim gronem branżowych specjalistów, którzy oferują bezpłatne porady. Wielu uczestników targów wielokrotnie dawało publiczną ocenę, iż dzięki “iGB Affiliate London” przenieśli swój biznes na wyższy poziom. 

Szeroka lista wykładowców znajduję w tym miejscu [KLIK].

iGB Affiliate Awards

W piątek, po debatach i konferencji, odbędzie się coroczne przyznanie nagród iGB Affiliate Awards. Następnie nagrodzeni i pozostali uczestnicy targów udadzą się na zamknięta, lecz bezpłatną imprezę, na której oczywiście nadal będzie trwała dyskusja na tematy afiliacyjne. Będzie to również doskonała okazja, by nawiązać nowe kontakty. 

Jak podkreślają organizatorzy nagrody “iGB Affiliate Awards” są podsumowaniem i nagrodzeniem pracy wielu firm, które stawiają na innowacyjność. W tym roku fundatorem nagród został szwedzki bukmacher Legolasbet, który prężnia rozwija się od 2018 roku. Szwedzki operator działa na maltańskiej licencji MGA.

W tym roku nagrody zostaną przyznane w 19 kategoriach. Warto zwrócić uwagę, że wśród nominowanych w niektórych kategoriach znaleźli się przedstawiciele polskiej branży hazardowej. Mowa tutaj o Radosławie Barańskim Z STS, który powalczy o nagrodę w kategorii – Best Sports Betting Affiliate Manager. A także stronie “Legalni Bukmacherzy”, która otrzymała nominację w kategorii – Best-non English language: Affiliate website.

Harmonogram “iGB Affiliate London”

Targi “iGB Affiliate London” potrwają od środy 5 lutego do soboty 8 lutego 2020 roku.

Środa

Od 13:00 do 21:00 w The Tower Hotel, St Katharine’s Way, London, E1W 1LD – oficjalne rozpoczęcie targów.

Od 16:00 do 21:00 w The Tower Hotel, St Katharine’s Way, London, E1W 1LD – powitalny drink.

Czwartek

Od 09:30 do 18:00 w ExCel London – część konferencyjna.

Od 22:00 do 02:00 w Revolution London, Vaults, 140 Leadenhall St, London EC3V 4QT – bankiet.

Piątek 

Od 10:00 do 18:00 w ExCel London – część konferencyjna.

Od 19:00 do 22:00 w The Brewery, 52 Chiswell St, London, EC1Y 4SD – rozdanie nagród “iGB Affiliate Awards”.

Od 22:00 do 01:30 w The Brewery, 52 Chiswell St, London, EC1Y 4SD – bankiet.

Sobota 

Od 12:00 do 15:00 w The Dickens Inn, Marble Quay, St Katharine’s Way, Tower Hill, London E1W 1UH – oficjalne pożegnanie uczestników “iGB Affiliate London”.