Bukmacherka 16 grudnia 2023

Kapitalny projekt! BETFAN i Łączy nas dart stworzyli przewodnik po MŚ

autor: redakcja
15 grudnia w Londynie wystartowały mistrzostwa świata PDC w darcie. W trakcie najważniejszego turnieju w roku, polscy kibice darta będą mogli śledzić także występy trzech Polaków. Z tej okazji BETFAN wraz z renomowanym portalem Łączy Nas Dart wydał w 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐲 𝐰 𝐡𝐢𝐬𝐭𝐨𝐫𝐢𝐢 polskojęzyczny przewodnik po MŚ.

Darterskie kompendium wiedzy rozniosło się w ekspresowym tempie, a platformę X zalała fala pozytywnych komentarzy. Współpraca na linii BETFANŁączy Nas Dart okazała się strzałem w dziesiątkę.

Pierwszy raz w historii wystąpi na scenie w Londynie aż trzech Polaków. Wszystkie spotkania PDC World Darts Championship będzie można oglądać na żywo wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Komentatorami mistrzostw globu w darcie są Kuba Łokietek oraz Arkadiusz Salomon.

Turniej organizowany przez Professional Darts Corporation (PDC) jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w kalendarzu międzynarodowych zawodów darta. Każdego roku gromadzi najlepszych graczy z całego świata, którzy rywalizują o tytuł mistrza świata, Trofeum Sid’a Waddella oraz atrakcyjne nagrody pieniężne. Wszystkie spotkania są rozgrywane w trybie ‘single in, double out’.

W zawodach weźmie udział 96 graczy z całego świata, w tym reprezentanci Polski: Krzysztof Ratajski, który w 2021 roku dotarł do ćwierćfinału Mistrzostw Świata Federacji PDC, półfinalista turnieju Players Championship 2021, Krzysztof Kciuk, oraz Radek Szagański, jednokrotny mistrz Poznań Open i Mistrz Polski. Każdego roku atmosfera tego wydarzenia jest niezwykle emocjonująca, a same zawody cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców z całego świata.

fot. X / Robert Świtoń

Dodaj komentarz