Ogolna 3 listopada 2022

Katarzyna Mikołajczyk kończy współpracę z bukmacherem STS

W ostatnim czasie STS opuścił wieloletni pracownik Karol Kuśka, ale to nie koniec odejść od największego bukmachera w Polsce pod względem udziałów w rynku. Dziś (03.11.2022) o zakończeniu współpracy z operatorem poinformowała kierowniczka działu prawnego firmy, Katarzyna Mikołajczyk. 

Pożegnanie

Po 7 latach dobiegła końca moja współpraca z STS S.A.To był wspaniały czas, pełen ciekawych projektów i wyzwań, ale nadszedł moment na rozpoczęcie kolejnego rozdziału w życiu zawodowym. Bardzo dziękuję Zarządowi za okazane zaufanie oraz zespołowi i współpracownikom za lata owocnej współpracy – napisała na swoim profilu na LinkdIn, Katarzyna Mikołajczyk.

Doceniona w branży bukmacherskiej

Katarzyna Mikołajczyk wieloletnią pracą dla STS pokazała, w jaki sposób budować karierę w branży, która nadal zdominowana jest przez mężczyzn. Przede wszystkim Mikołajczyk pokazała, że potrafi dostosować się do panujących realiów na rynków. W swojej pracy odpowiadała za działania prawne operatora na terenie naszego kraju, co oznacza, że musiała doskonal rozumieć zarówno produkt oferowany przez firmę, jak i jej strategię marketingową.

Poza kierowaniem działem prawnym w STS Katarzyna Mikołajczyk pełniła również rolę prezesa Stowarzyszenia Graj Legalnie. Jej praca u bukmachera i działania na rzecz stowarzyszenia w 2021 roku dostrzegła nasza redakcja, ponieważ Mikołajczyk znalazła się na 43. miejscu na liście najbardziej wpływowych osób w polskiej branży hazardowej. Co więcej prawniczka na tegorocznej gali Polish Gaming Aces otrzymała nagrodę w kategorii Najbardziej Zaangażowana Kobieta Roku.

Bez wątpienia odejście Katarzyny Mikołajczyk jest stratą dla STS-u, ponieważ prawniczka w ostatnich siedmiu latach dała się poznać jako skuteczna w działaniu. Poza tym w kuluarach firmy była ceniona za poświęcenie na rzec organizacji.

Dodaj komentarz