Bukmacherka 14 marca 2024

“Kery wygro szpil? Bukmachery gdybajom ło Wielkich Derbach Śląska po.. ślonsku!”

autor: redakcja
Już w sobotę 16 marca odbędą się 123. Wielkie Derby Śląska, czyli mecz pomiędzy dwoma najbardziej utytułowanymi drużynami z Górnego Śląska – Ruchem Chorzów i Górnikiem Zabrze. Z tej okazji, STS – największa firma bukmacherska w Polsce – wystawił wyjątkowe kursy. Analitycy przeanalizowali możliwe scenariusze, a swoje propozycje postanowili zapisać po śląsku!

Wielkie Derby Śląska, to gratka nie tylko dla lokalnych kibiców, ale także dla wszystkich, którzy kochają krajowe rozgrywki na najwyższym poziomie. Atmosferę podgrzewa fakt, że WDŚ wracają na Stadion Śląski po 15 latach. Ostatni mecz pomiędzy Niebieskimi i Żabolami rozgrywany w “Kotle Czarownic” zakończył się zwycięstwem Ruchu 3:2. Z okazji tego wielkiego piłkarskiego święta, analitycy przygotowali specjalne kursy na ten szpil.

Eksperty se grybajom i niy som zgodni co do tego, kery manszaft wygro szpil. Kurs na to, że “Ino Ruch, Ino Niebiescy” wynosi 3.00, co znaczy, że za każde postawione 100 zł można wygrać 264 zł (po odjęciu 12% podatku od gier).

Każdy, kto uważa, że “Górnik wygro szpil” za każde postawione 100 zł może wygrać 215 zł (kurs 2.45). Kurs na to, że “pierwszy tor lutnie hanys” wynosi 1.50, zaś kurs na to, że “pierwszy ek bydzie do Żaboli” wynosi 1.85.

STS przygotował w swojej ofercie jeszcze takie wydarzenie jak m.in. “Poldi lutnie tor spoza sztrafu” (kurs 10.00) oraz “Szczepek aspoń trzi razy obali się we sztrefie” (kurs 4.00) czy “syndzia gwiźnie elwer w piyrszej sztwierci” (15.00).

Więcej kursów po śląsku i po polsku znaleźć można na stronie sts.pl.

Dodaj komentarz