Bukmacherka 9 lutego 2024

Kibice ZAKSY na medal! 1771 pluszaków trafi do dzieciaków

autor: redakcja
Hala Azoty w Kędzierzynie-Koźlu został zasypany maskotkami. Akcja “Dorzuć misie” organizowana przez Fundację STS (należącą do sponsora ZAKSY – bukmachera STS) zakończyła się sukcesem, a na parkiecie wylądowało 1771 pluszaków. W związku z tym, Fundacja STS przekaże 11 771 zł na współpracujący z klubem Dom św. Karola.

Niedzielne spotkanie Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Asseco Resovią Rzeszów mimo, że zakończyło się wygraną gości, przyniosło kibicom wiele emocji. Tuż po ogłoszeniu Karola Kłosa najlepszym zawodnikiem meczu, na parkiet poleciały przygotowane przez kibiców maskotki. Zgromadzeni fani ZAKSY, którzy przez cały tydzień poprzedzający mecz z Resovią byli informowani o akcji “Dorzuć misie” rzucili na parkiet 1771 pluszaków.

Zgodnie z zapowiedzią, organizator akcji – Fundacja STS – za każdą maskotkę, która została zebrana, przekaże 1 zł na pomoc podopiecznym Domu św. Karola oraz dołoży gwarantowane 10 000 zł. Misie rzucone na parkiet trafią natomiast do dzieciaków z oddziału pediatrii Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu. Kwota, jaką udało zebrać dla beneficjentów akcji to 11 771 zł.

Dodaj komentarz