Parki i Centra 23 sierpnia 2017

Kierunek Berlin!

autor: W.B.
Euro Amusement Show (EAS) przyjął formułę wystawy wędrownej i po Barcelonie i Goeteborgu zawita w dniach od 26 do 28 września do Berlin Messe Exhibition Center.

Polscy operatorzy urządzeń rozrywkowych i atrakcji mają więc niepowtarzalną okazję udać się na targi EAS, gdyż wystawa ta pewnie prędko nie pojawi się tuż u naszych granic.
Oto jak organiatorzy imprezy z IAAPA zachwalają tegoroczny EAS w Berlinie:
"Weź udział w rozrywce, atrakcjach turystycznych i rozrywkowych w Berlińskim Messe Exhibition Center. Ta coroczna międzynarodowa impreza biznesowa jest największym tego typu przedsięwzięciem w Europie i skupia operatorów, dostawców, producentów, inwestorów, developerów oraz "świeżaków" z branży rozrywkowej z całej Europy i świata. Odkryj ekspozycję handlową, która obejmuje 6 hal wystawowych, weź udział w seminariach edukacyjnych, aby być na szczycie trendów i ewolucji w branży oraz skorzystaj z wycieczek, bankietów i specjalnych przewidzianych w trakcie targów. Organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Parków Rozrywki i Atrakcji (IAAPA) – EAS, to wyjątkowe wydarzenie, to okazja by zobaczyć co jest na topie w naszej branży."
Więcej informacji i rejestracja: www.IAAPA.org/EAS
Zobaczcie też krótki filmik zachęcający do odwiedzenia EAS i niemieckiej stolicy.

 

Dodaj komentarz