Ogolna 28 kwietnia 2022

Kindred Group rozszerza współpracę z Rangers FC

Operator Kindred Group poszerza współpracę ze szkockim klubem piłkarskim Rangers FC. Mowa konkretnie o projekcie "Team Talk", który dotyczy zdrowia psychicznego mężczyzn. 

Projekt Team Talk

Na czym polegam “Team Talk”? To projekt autorstwa operatora Kindred Group oraz szkockiego klubu piłkarskiego Rangers FC, a konkretniej Rangers Charity Foundation. “Team Talk” oferuje mężczyznom w różnym wieku wsparcie oraz porady z zakresu zdrowia psychicznego.

Projekt pomógł już wielu mężczyznom w Glasgow, a celem dalszej współpracy jest rozwój całego programu, który nie tylko zachęca do uzyskania porad oraz pomocy, ale również namawia do omówienia swojego stanu zdrowia psychicznego.

Logo projektu na koszulkach

Oprócz przedłużenia współpracy, Kindred Group i Rangers FC ogłosiło również, iż logo projektu “Team Talk” pojawi się na przodzie koszulki szkockiego zespołu w trakcie czwartkowego meczu z RB Lipsk, który odbędzie się 28 kwietnia 2022 roku. W przypadku awansu Rangersów do finału, specjalne koszulki zostaną założone również w maju podczas decydującego starcia.

O całym projekcie wypowiedział się Neil Banbury, dyrektor generalny Kindred Group w Wielkiej Brytanii: – Inwestycja, którą dziś ogłaszamy, oznacza, że Rangers Charity Foundation może kontynuować fantastyczne postępy, jakie poczyniła w pierwszym roku projektu. Korzystając ze świetnych relacji, jakie kibice mają z klubem, mamy nadzieję dotrzeć do setek mężczyzn, którzy być może potrzebują naszego wsparcia. 

Dodaj komentarz