Poker 3 grudnia 2019

Kolejne duże zmiany na PartyPoker

W ostatnich miesiącach, tygodniach i dniach trwa walka pomiędzy PartyPoker, a PokerStars. Oczywiście mowa tutaj o pozytywnej konkurencji, ponieważ dzięki temu obaj operatorzy są w stanie oferować coraz lepsze produkty. Tym razem PartyPoker całkowicie zmienił mobilną aplikację, a także wprowadził nową walutę społecznościową “Diamond”. 

Już pod koniec listopada PartyPoker, który usilnie stara się zepchnąć PokerStars z pozycji lidera na rynku pokerowym, kompletnie zmienił mobilną aplikację poprzez dodanie nowych funkcji. Co więcej wprowadzony został widok portretowy, co pozwala graczom korzystać z aplikacji przy pomocy tylko jednej ręki. Wpłynęło to również na fakt, że żaden z użytkowników PartyPoker przy grze nie musi w żaden sposób obracać ekranu, by wykonywać ruchy w trakcie rozgrywki. Wszystko jest przy tym intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Jak na razie wszystkie zmiany wprowadzone dotyczą tylko SPINS oraz turniejów partypoker z jackpotem. Na początku 2020 roku, jeśli obecnie nie wystąpią żadne problemy, zmiany zostaną dodane także do innych gier. I tego należy się spodziewać, gdyż faktycznie aplikacja PartyPoker obecnie jest jedną z najlepszych na rynku nie tylko pokerowym, ale ogólnie hazardowym. W końcu grając na telefonie zależy nam przede wszystkim na wygodzie, a żadną tajemnicą nie jest, że większość z użytkowników korzysta z telefonu przy pomocy jednej ręki.

A to nie koniec zmian związanych z nową aplikacją, ponieważ jak już wcześniej wspomnieliśmy, wprowadzona została waluta społecznościowa “Diamonds”. Szczegóły tutaj nie są jeszcze znane, ale można domyślać się, że użytkownicy grający na aplikacji mobilnej będą zdobywali diamenty, którymi będą mogli zapłacić, by jeszcze bardziej poprawić swoje wrażenia z gry. Najprawdopodobniej nową walutę będzie można zdobyć wykonując konkretne zadania albo misje.

Z całą pewnością w najbliższym czasie na zmiany w PartyPoker odpowie PokerStars, który nie zamierza oddawać pozycji lidera na światowym rynku pokera. Czy będą lepsze? Czas pokaże, ale warto podkreślić, że w ostatnim czasie PartyPoker naprawdę stał się równorzędnym przeciwnikiem dla pokerowego hegemona.

Źródło: pokernews.com