Poker 8 października 2019

Kolejne istotne zmiany na PartyPoker

W ostatnim czasie PartyPoker wprowadził wiele zmian, ale na tym nie koniec. Powrócą gry cash z ante, a także anonimowe stoły. Z całą pewnością tego typu udoskonalenia spodobają się graczom rekreacyjnym, którzy nie lubią statecznej gry. 

Przypomnijmy: Ante jest pewnym rodzajem wpisowego, który do puli muszą wnieść wszyscy gracze zanim rozpocznie się rozdanie. Nie jest traktowane jak normalny zakład podczas licytacji. Właśnie tym różni się od popularnych blindów, które wpłaca tylko dwóch graczy. W przeszłości ante było stosowane regularnie w Texas Holdem, ale z czasem operatorzy odeszli od tego rozwiązania. Teraz powróci i co ciekawe w takiej formie, jakiej oczekują tego gracze, ponieważ partner PartyPoker oraz właściciel Dusk Till Dawn (Rob Yong) zbierał na ten temat opinie wśród użytkowników.

Wprowadzenie ante na PartyPoker to z całą pewności wyjście naprzeciw graczom rekreacyjnym, a także odpowiedź na ofertę PokerStars, który takie rozwiązanie stosuje od dwóch lat. Trudno przypuszczać, by drugi największy na świecie operator pokera online nie wyszedł na tej zmianie na plus, ponieważ z reakcji graczy wynika, że nie mogą się doczekać wprowadzenia tego typu urozmaicenia do gier cash.

Poza wprowadzeniem ante na PartyPoker zostanie uruchomiona opcja MyGame, która była zapowiadana już kilka miesięcy temu. Pozwoli ona graczom na eksport anonimowej historii rąk. Dzięki temu poprawie ulegnie raportowanie wyników. Takie rozwiązanie również wydaje się bardzo dobre, ponieważ nie jest niesprawiedliwe jak HUDy, które zostały zablokowane już jakiś czas temu.

Powyższe zmiany są dość istotne dla amatorów, ale dla graczy grających na wysokich stawkach także przygotowano miłą niespodzianką. Od jakiegoś czasu bowiem nie mogli być anonimowi przy stole – musieli posługiwać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem – ale teraz zostanie to zmienione. Znowu więc gracze stawiający duże pieniądze będą mogli używać nicków w trakcie gry.

Źródło: pokernews.com