Kolejne odroczenie
Sąd Rejonowy w Pleszewie znów odroczył proces 30-osobowej grupy oskarżonej o nielegalne wprowadzenie do lokali gastronomicznych na terenie całego kraju ponad 1200 automatów do gier zręcznościowych, tzw. jednorękich bandytów.
Sąd Rejonowy w Pleszewie znów odroczył proces 30-osobowej grupy oskarżonej o nielegalne wprowadzenie do lokali gastronomicznych na terenie całego kraju ponad 1200 automatów do gier zręcznościowych, tzw. jednorękich bandytów, które miały przynieść jej ponad 5 milionów zł dochodu.
Wczoraj na rozprawę stawiło się tylko 10 oskarżonych. Większość nieobecnych, w tym były poseł PSL z Kotlina, Tadeusz S. nadesłali kolejne zwolnienia lekarskie. Z opinii biegłego medycyny wynika, że Tadeusz S. może uczestniczyć w rozprawie pod warunkiem stałego nadzoru medycznego i przy względnie dobrym samopoczuciu. Sąd podjął decyzję, że wobec części oskarżonych wystąpi o ponowną opinię biegłego z zakresu medycyny. Kolejną rozprawę wyznaczono wstępnie na 19 stycznia 2009 r.
naszemiasto.pl
Więcej Automaty
Local content w branży gier na pieniądze. „Nie ścigamy się o to, kto sprytniej rozliczy podatek. Konkurujemy jakością produktu i stabilnością”
W kwietniu rząd zainaugurował projekt "Local Content. Z korzyścią dla Polski". Jego celem jest zwiększenie udziału polskich firm we wspieraniu poszczególnych segmentów gospodarki. Jak natomiast to wygląda w kontekście branży gier na pieniądze? O tym w rozmowie z Interplay.pl opowiedział Piotr Fedak, prezes Promatic Group - polskiego producenta automatów i…