Bukmacherka 9 lutego 2024

Kolejne złamanie ustawy hazardowej. Zrobili to Ukraińcy

autor: redakcja
Bukmacher "FAVBET" reklamował się na koszulkach reprezentacji Ukrainy podczas rozgrywanego w piątek w Sosnowcu meczu w turnieju prekwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich 2026. Firma nie posiada licencji na działanie w naszym kraju i widnieje także w rejestrze domen zakazanych.

Polscy hokeiści przegrali w Sosnowcu z Ukrainą 2:3 po rzutach karnych (1:0, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 1:2) w swoim drugim meczu turnieju prekwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich 2026.

Do sierpniowych głównych kwalifikacji awansuje tylko zwycięzca zawodów. Gospodarzami igrzysk będą Włosi (Mediolan-Cortina d’Ampezzo). W turnieju olimpijskim weźmie udział 12 drużyn. Gospodarz Włochy, osiem zespołów, które są sklasyfikowane najwyżej w światowym rankingu oraz trzy wyłonione w kwalifikacjach.

Tymczasem logo bukmachera “FAVBET” znalazło się na rękawkach koszulek meczowych i kaskach hokeistów reprezentacji Ukrainy. Sprawdziliśmy, że operator “FAVBET” znajduje się w rejestrze domen zakazanych, jeśli chodzi o oferowanie gier hazardowych niezgodnie z ustawą.

Również dostęp do strony internetowej www.favbet.ua nie jest zablokowany jak w przypadku większości operatorów zagranicznych. Domena jest dostępna w języku ukraińskim. Mecz Polska – Ukraina był transmitowany w TVP Sport.

fot. Pressfocus.pl

Dodaj komentarz