Bukmacherka 17 września 2023

Kolejny bukmacher na polskim rynku!

autor: redakcja
Ruszył ComeOn, czyli kolejny legalnie działający bukmacher na polskim rynku. Należy do Cherry Online, właściciela PZBuk. Rozpoczął działanie od bonusu w wysokości 200 złotych.

Sama spółka jest podmiotem zagranicznym i działa m.in. w Szwecji, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Cherry Online Polska Sp. z o.o. otrzymała drugą licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich online 28 czerwca poprzedniego roku. Około 15 miesięcy trwało uruchomienie drugiego bukmachera tej firmy – ComeOn. Na starcie widać, że szablon internetowy nowego gracza na rynku jest identyczny, jak ten znany z PZBuk. Różnią się jedynie kolory. PZBuk jest na rynku od 2018 roku. Był pierwszym zagranicznym operatorem, który wszedł na polski rynek po nowelizacji ustawy hazardowej. Od początku działania nie potrafił jednak w stanie wyróżnić się wśród konkurencji. Zastanawiano się, czy spółka nie zdecyduje się zastąpić marki PZBuk na ComeOn. Ostatecznie zdecydowano się uruchomić drugi brand w naszym kraju.

 

Na stronie internetowej nowego bukmachera na razie nie można znaleźć więcej informacji o samej firmie, czy planowanych akcjach. Na razie ComeOn nie ruszył z promocją w mediach społecznościowych.

 

Dodaj komentarz