Ogolna 3 czerwca 2022

Koniec długiej współpracy Patryka Włodarskiego z PZBUK

Według naszych informacji Country Manager w PZBUK, Patryk Włodarski rozstał się z firmą bukmacherską, która należy do grupy Cherry AB. 

Wieloletnia przygoda

Patryk Włodarski z grupą Cherry związany był od ponad 10 lat. Zaczynał w ComeOn, które jest jedną z najbardziej znanych marek tej grupy, następnie pełnił rolę Country Managera w PZBUK, gdy ten uzyskał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych na polskim rynku. Miało to miejsce od połowy 2018 roku. Właśnie wtedy bowiem szwedzka firma Cherry AB stworzyła w Polsce filię, czego efektem było powstanie Cherry Online Polska Sp., w której Włodarski pełnił rolę prezesa zarządu, a także posiadał w niej udziały.

PZBUK przyjął zachowawczą strategię obecności na polskim rynku. Polityka firmy polegała na tym, by utrzymać się w Polsce jak najniższym nakładem kosztów. I to się udaje już od kilku lat, lecz dla managera z ambicjami tego typu projekt na pewno nie jest dużym wyzwaniem. Nie dziwi zatem, że Włodarski postanowił zakończyć współpracę z firmą.

Co dalej?

Jeszcze nie wiemy jaki będzie kolejny przystanek Patryka Włodarskiego, ale najpewniej zostanie on w branży igamingowej. Według naszych ustaleń może jednak odejść z polskiego rynku.

Włodarski z całą pewnością ma odpowiednie kwalifikacje, by pracować w dużym zagranicznym brandzie, ponieważ przed związkiem z grupą Cherry piastował kilka stanowisk od Promotions Managera po Affiliate Managera w Betclic Everest Group, który jest potentatem na kilku rynkach zachodniej Europy. Czas pokaże czy sobie poradzi, ale biorąc pod uwagę ogromne doświadczenie, a także fachowość w działaniu, firma która go pozyska, wykona dobry transfer.

Fot. LinkedIn/Patryk Włodarski

Dodaj komentarz