Koniec żartów. Policja skonfiskowała kolejne automaty do gier

kategoriaAutomaty autorBB data02.12.2018
Pracownicy i funkcjonariusze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach (w dniach 26-29 listopada 2018 r.) przeprowadzili kolejne naloty na miejsca, w których znajdowały się nielegalne automaty do gier.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego i funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego skonfiskowali osiem nielegalnych automatów do gry [KLIK]. Jak się okazuje był to początek czegoś znacznie większego. 

Na poczatku tygodnia na terenie powiatu koneckiego w "kafejkach internetowych" policja odkryła 11 nielegalnych automatów do gier. Nie było to łatwe, ponieważ obsługa lokalu wykazała się dużym cwaniactwem, ponieważ włącznik – który uruchamiał maszyny – ukryty był pod ladą. Na dodatek, by odpalić ulubione sloty, trzeba było do obudowy komputera przyłożyć magnes neodymowy.

Co ciekawe na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 60-latkę, która początkowo tłumaczyła się, iż przyszła do kafejki internetowej wrzucić fotki na popularny portal społecznościowy. W trakcie przesłuchania wyszło jednak, że wpadła do lokalu "pokręcić" na slotach. 

Poza Kielcami w ostatnich dniach policja zrobiła nalot na lokale w powiecie opatowskim, a także w Skarżysku Kamiennej. Łącznie skonfiskowano 21 automatów do gier, a to dopiero początek. W najbliższych dnia, tygodniach i miesiącach szykowane są kolejne akcje. 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
BB 02.12.2018
    ]