Leap Gaming wprowadza wirtualne sporty w punktach LV BET

kategoriaAutomaty autorBB data01.02.2019
"LV BET" współpracuje z firmą "Leap Gaming", która będzie odpowiedzialna za wprowadzenie sportów wirtualnych w samoobsługowych terminalach bukmachera.

Żadną tajemnicą nie jest, że sporty wirtualne cieszą się coraz większym powodzeniem u polskich operatorów, co potwierdził zresztą Marcin Doszczeczko z LV BET: – Wirtualne zakłady sportowe to jeden z najszybciej rosnących rynków w branży bukmacherskiej oferując potencjalnie nieograniczone możliwości rozwoju. Nasze partnerstwo z firmą Leap w środowisku online jest jak dotąd fantastyczne i mamy nadzieję na powtórzenie doświadczeń również w zakresie rynku naziemnego, dzięki naszym nowym terminalom samoobsługowych.

Nasza współpraca z LV BET to spotkanie dwóch podobnych umysłów, napędzanych innowacyjnymi rozwiązaniami. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze partnerstwo również o rynek naziemny i umożliwić korzystanie z naszych usług w najlepszym w swojej klasie terminalu samoobsługowym LV BET. To połączenie najwyższej jakości kontentu z najlepszą platformą jest dla nas bardzo ekscytujące i wierzymy, że zapewni niepowtarzalne i angażujące doświadczenie klientom LV BET na całym świecie – dyrektor generalny "LEAP Gaming", Yariv Lissauer, .

Efekty wspópracy LV BET i Leap Gaming już widać w niektórych punktach. W najbliższych tygodniach "sporty wirtualne" trafią do wszystkich lokali głównego sponsora Wisły Kraków i Garbarni Kraków.

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
BB 01.02.2019
    ]