Leigh Griffiths zawiesza karierę z powodu hazardu?
Leigh Griffiths w tym sezonie nie błyszczał, ale nie grał tragicznie, ponieważ w meczach ligowych dla Celticu strzelił dwie bramki i zanotował jedną asystę. W Lidze Europy w pięciu spotkaniach mógł pochwalić się takim samym bilansem. Swojego dorobku już jednak nie poprawi, ponieważ zawiesza karierę z powodu... Hazardu!
Brytyjskie media poinformowały, że 28-latek zawiesza buty na kołu z powodu uzlaeżnienia od hazardu. Szok jest tym większy, ponieważ chodzi o naprawdę dobrego piłkarza. W sezonie 2015/2016 Griffiths dla swojej drużyny zdobył 31 bramek, a łącznie we wszystkich rozgrywkach aż 40 razy wpisywał się na listę strzelców.
Ostatnie lata tak dobre już jednak nie były, a media nie raz donosiły, że piłkarz może mieć problemy z hazardem… Jakiś czas temu, trener Brendan Rodgers poinformował na konferencji prasowej, że Griffiths przez czas nieokreślony odpocznie od sportu. Oficjalnego powodu co prawda szkoleniowiec nie podał, ale brytyjska prasa nie ma wątpliwości, iż 19-reprezentant Szkocji zawiesza karierę z powodu problemu hazardowego.
BB
Więcej Ogolna
Wielka Warszawska w kinach. Nowy obraz branży wyścigów konnych [TRAILER]
Filmowcy postanowili skierować obiektywy kamer na warszawski Służewiec, osadzając akcję najnowszej produkcji w scenerii legendarnego toru wyścigowego. Opublikowane materiały promocyjne zapowiadają obraz, który wykracza poza ramy sportowej rywalizacji, dotykając sfery wielkich emocji i ryzyka. Premiera już w styczniu.