Ogolna 16 stycznia 2023

LeoVegas rozpoczyna współpracę z byłą gwiazdą Premier League

Shay Given, były bramkarz Newcastle United i Manchesteru City rozpoczął współpracę z LeoVegas.

Warunki współpracy

W ramach umowy pomiędzy obiema stronami Shay Given będzie obecny na platformach mediów społecznościowych LeoVegas. Ponadto ma graczom przybliżać najciekawsze historie z jego kariery oraz dostęp do zakulisowej wiedzy ze świata piłki nożnej. – Cieszę się, że podpisałem kontrakt z LeoVegas. Po wielu latach gry na poziomie Premier League i reprezentacji Irlandii, nie mogę się doczekać do podzielenia się moimi opiniami i wskazówkami dotyczącymi piłki nożnej – powiedziała legenda irlandzkiej piłki.

Posiadanie na pokładzie irlandzkiego sportowca z najwyższej półki, takiego jak Shay Given, pokazuje ogromny progres LeoVegas na rynku irlandzkim. Cieszymy się, że możemy dzielić się wyjątkowymi spostrzeżeniami bramkarza na temat wszystkiego, co najważniejsze w piłce nożnej – powiedział Sam Behar, dyrektor firmy na rynek Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Shay Given to jeden z bramkarskich symboli Premier League. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Anglii rozegrał ponad 400 spotkań. Najwięcej dla wspomnianego Newcastle, ale był i grał także dla Manchesteru City, Aston Villi czy Stoke City. W tym samym czasie był także jedną z ikon reprezentacji Irlandii, dla której wystąpił 134 razy!

Spadek przychodów w trzecim kwartale 2022

W ostatnim czasie poznaliśmy wyniki finansowe firmy za trzeci kwartał ubiegłego roku. Mowa o 1% spadku przychodów LeoVegas. Jednak w skali całego roku – a konkretniej pierwszych dziewięciu miesięcy – przychód był na lepszym poziomie, niż w analogicznym okresie rok wcześniej. Mowa o 295,2 milionach euro, w stosunku do 292,9 za trzy kwartały 2021 roku. Oznacza to, że jeśli w ostatnim kwartale nie wydarzyła się “katastrofa”, firma powinna przebić wynik 391 milionów euro z 2021 roku.

Dodaj komentarz