Poker 2 marca 2019

Lepsza zmiana na PokerStars

autor: BB
Już w poniedziałek wejdą w życie nowe zasady na wszystkich stołach "PokerStars". Tym razem mowa o zmianach na lepsze, ponieważ zablokowane zostaną skrypty do automatycznego sadzania. Ograniczone zostaną natomiast zautomatyzowane narzędzia wykorzystywane podczas gry.

Sprawa jest o tyle istotna, że zmiany dotyczą wszystkich gier pokerowych na każdym obszarze "PokerStars". Severina Rasseta, dyrektora ds. innowacji w największym pokerowym operatorze na świecie uważa, że nowe rozporządzenia będą bardziej sprawiedliwe dla graczy:  – Naszym celem jest zapewnienie, aby te same zasady i standardy obowiązywały wszystkich. Do tej pory istniały  narzędzia, które zapewniał y użytkownikom czasami małą, a czasami znaczącą przewagę nad innymi.

– Chcemy ograniczyć wykorzystywanie narzędzi, które skutecznie poprawiają proces dołączania do gier i samej rozgrywki. Na myśli mam narzędzia, które mogą dać graczom przewagę nad innymi i które utrudniają innym rozwój umiejętności niezbędnych do zostania lepszym pokerzystą – precyzuje swoją wypowiedź Rasseta.

Tym razem PokerStars podjął decyzję przyjazną, która spodobała się wielu graczom. Wreszcie najbardziej znany operator pokerowy na świecie pochylił się nad tym, że narzędzia do "bum huntingu" pozwalały dobry graczom ograbiać tych słabszych. Za dwa dni takie praktyki skończą się definitywnie, co oznacza, że pokerowy ekosystem znowu będzie czysty. 

źródło/pokernews.com

Dodaj komentarz