Ogolna 28 października 2020

Live Bet, czyli gry karciane na BetX

Nie minęło nawet pół roku od działalności BetX, który zadebiutował na polskim rynku pod koniec maja tego roku, a firma już zdecydowała się wprowadzić do swojej oferty gry karciane o nazwie LIVE BET. Dostawcą technologii jest TVBET - do tej pory z usług tej firmy korzystał BETFAN i forBET.

Oferta Live Bet

BetX wystartował z nowym produktem – LIVE BET, czyli grami karcianymi, które można spotkać u coraz większej rzeszy polskich operatorów.

W przypadku BetX gracze mają do wyboru trzy najbardziej popularne gry – Wojnę, Black Jacka i Poker w wersji Texas Hold’em. Wszystkie gry odbywają się na żywo, a gracze równocześnie mogą grać na kilku stołach, co jest standardem, jeśli chodzi o polski rynek zakładów bukmacherskich. Krupierzy mówią w języku angielskim, ale menu i panel do obstawiania występuje już oczywiście w języku polskim.

Gracze zanim zaczną zabawę w LIVE BET mogą zaznajomić się również z bardzo obszerną instrukcją obsługi gry. Gdzie wyjaśnione zostały nie tylko zasady, ale także opisano charakterystykę każdej z ww. gier karcianych.

Gry karciane przyszłością?

Symulacje gier karcianych w ostatnim czasie zyskały dużą popularność wśród legalnych bukmacherów na polskim rynku. Fenomen tych gier, które wiążą się z nowymi technologiami doskonale przedstawił w ostatnim czasie Piotr Sienkiewicz, prezes zarządu BETFAN.

Ostatnie miesiące to także wzmożone zainteresowanie symulacjami karcianymi i zakładami dotyczącymi dokonań zawodników, które również powstają w oparciu o złożone algorytmy… Obecność nowych technologii widać również na przykładzie coraz mocniejszej oferty produktowej gier, zwłaszcza w kategorii na żywo. Dziś gry wirtualne są już absolutnym standardem u wszystkich liczących się bukmacherów na rynku, a jeszcze kilka lat temu stanowiły absolutną niszę. W ich przypadku przebieg spotkania generowany jest przez algorytmy, tak samo jak wyniki – powiedział na łamach  ISBtech, Piotr Sienkiewicz. 

Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na ten naturalny ruch.