Ogolna 11 maja 2022

Łukasz Gikiewicz ambasadorem LV BET

LV BET Zakłady Bukmacherskie ma przyjemność ogłosić, że Łukasz Gikiewicz dołączył do zespołu jako ambasador marki. Mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław z 2012 roku będzie współpracował z bukmacherem w zakresie tworzenia treści sportowych publikowanych w mediach społecznościowych czy na YouTube.

Łukasz Gikiewicz urodził się w Olsztynie i to właśnie na Warmii stawiał pierwsze piłkarskie kroki  reprezentując barwy m.in. Stomilu Olsztyn czy Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Seniorską karierę  rozpoczynał w Olimpii Elbląg, później grał także w Wigrach Suwałki czy ŁKS Łódź, aż w 2010 roku trafił  do Śląska Wrocław, z którym w 2012 roku zdobył mistrzostwo Polski. Rok później wyjechał z kraju i  rozpoczął zagraniczną karierę, podczas której występował m.in. na Cyprze (Omonia Nikozja, AEL  Limassol), w Bułgarii (Lewski Sofia), a później także poza Europą – w Arabii Saudyjskiej (Al-Wehda  Club Mekka, Al-Batin FC, Hajer Club), Tajlandii (Ratchaburi FC, BEC Tero Sasana) czy Jordanii (Al Faisaly Amman). W tym ostatnim klubie wywalczył mistrzostwo, puchar i superpuchar kraju, a na  dodatek został też królem strzelców jordańskiej Premier League. Ostatnio reprezentował barwy  indyjskiego klubu Chennaiyin FC. 

W maju 2022 roku Łukasz Gikiewicz został ambasadorem LV BET. Współpraca będzie się opierać na  tworzeniu materiałów sportowych publikowanych w mediach społecznościowych bukmachera i  samego piłkarza oraz w serwisie YouTube, a w drugiej połowie roku także na bardziej  nieszablonowych działaniach związanych z najważniejszymi wydarzeniami piłkarskimi, jakie będą  miały miejsce w nadchodzących miesiącach. Ponadto jako ekspert będzie się dzielił swoimi  spostrzeżeniami i wnioskami na ich temat z klientami LV BET. Fani mogą się spodziewać licznych akcji  aktywacyjnych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Współpraca potrwa co najmniej do końca  kwietnia 2023 roku. 

Łukasz Gikiewicz to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat nie tylko piłki nożnej, ale także kultur wielu  krajów świata. Chcemy, by Łukasz dzielił się tą wiedzą z naszymi klientami, ale też by swoim  fachowym okiem oceniał najważniejsze wydarzenia piłkarskie, których nie zabraknie w  nadchodzących miesiącach. Począwszy od finałów Ligi Europy czy Ligi Mistrzów, przez letnie i jesienne  mecze Ligi Narodów, aż po najważniejszą imprezę roku, czyli mistrzostwa świata w Katarze z  udziałem reprezentacji Polski. W takich okolicznościach taki ambasador na pokładzie LV BET to  prawdziwy skarb – powiedział Marcin Doszczeczko, CEO LV BET Zakłady Bukmacherskie. 

Jestem podekscytowany że przez najbliższy rok będę mógł dzielić się z klientami LV BET swoimi  spostrzeżeniami dotyczącymi piłki nożnej w wielu zakątkach świata. Mogę zagwarantować, że w  czasie naszej współpracy nigdy nie zabraknie dobrego humoru i szerokiego uśmiechu, a obserwujący  nas fani piłki z pewnością nie będą się nudzić – czy to ze względu na ciekawe opowieści, czy na różne  akcje i konkursy, które przygotowujemy z LV BET. A wszystko to w obliczu zbliżającego się  najważniejszego wydarzenia w świecie futbolu, czyli mundialu. Szykują się piękne piłkarskie miesiące! – dodał Łukasz Gikiewicz.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój  różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej, wspierająca m.in. Śląsk Wrocław, Wisłę Kraków, Stal Mielec,  a także serwisy internetowe Łączy Nas Pasja czy Śląsknet. Ponadto firma zaangażowała się mocno w  sponsoring esportowy – w ostatnim czasie została sponsorem All In! Games Wisły Kraków – a w  przeszłości była też sponsorem CEV EUROVOLLEY POLAND 2017. LV BET udziela się też na  zagranicznych rynkach – jest m.in. sponsorem angielskiego klubu West Bromwich Albion grającego na  zapleczu Premier League. 

tagi:LV BET