Bukmacherka 1 września 2023

LV BET działa na rzecz środowiska. Ważna akcja bukmachera

autor: redakcja
Bukmacher LV BET dołączył do United Nations Global Compact, niewiążącego pakt Organizacji Narodów Zjednoczonych, mającego na celu skłonienie przedsiębiorstw i firm na całym świecie do przyjęcia zrównoważonych i odpowiedzialnych społecznie polityk oraz do składania sprawozdań z ich wdrażania.

“Jesteśmy dumni, że możemy teraz oficjalnie podzielić się z Wami tą ważną nowiną. Poprzez nasze przystąpienie do Paktu Globalnego Narodów Zjednoczonych, zobowiązujemy się do kontynuowania naszych wysiłków na rzecz zrównoważonego rozwoju, poszanowania praw człowieka, standardów pracy oraz ochrony środowiska.

Wdrażanie dziesięciu zasad Paktu Globalnego będzie stanowiło integralną część naszej misji i wartości. Będziemy pracować nad wspieraniem praw człowieka, promowaniem równości, eliminacją pracy dzieci, przeciwdziałaniem dyskryminacji w miejscu pracy, a także podejmować konkretne kroki w kierunku ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji.

To dla nas niezwykle ważny krok naprzód, a jednocześnie inspirująca odpowiedzialność. Jesteśmy zobowiązani do tworzenia pozytywnych zmian zarówno w naszej działalności, jak i w społeczności, w której działamy.
Chcemy podziękować naszemu niezastąpionemu zespołowi, który włożył mnóstwo pracy w osiągnięcie tego etapu. Dziękujemy również naszym klientom i partnerom za wsparcie, które motywuje nas do dalszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Wspólnie możemy osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy. Przystępując do United Nations Global Compact, potwierdzamy nasze zobowiązanie do przyczyniania się do lepszej przyszłości dla wszystkich” – czytamy w mediach społecznościowych LV BET.

UN Global Compact to największa na świecie inicjatywa skupiająca zrównoważony biznes. Od momentu powołania w 2000 roku przez Sekretarza Generalnego ONZ – Kofi Annana, prowadzi działania na rzecz środowiska, praw człowieka, przeciwdziałania korupcji oraz godnej i legalnej pracy.

UNGC zrzesza obecnie ponad 22 000 członków z całego świata. Poprzez współpracę z rządami, międzynarodowymi organizacjami, firmami i instytucjami prowadzi szereg ambitnych działań, stając się katalizatorem globalnych zmian.

Dodaj komentarz