Bukmacherka 21 sierpnia 2023

LV BET został oficjalnym sponsorem Piasta Gliwice

autor: redakcja
Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie została nowym oficjalnym sponsorem i oficjalnym bukmacherem Piasta Gliwice. Umowa została podpisana na dwa sezony, a to oznacza, że będzie obowiązywać do momentu zakończenia rozgrywek 2024/2025.

Współpraca Piasta z nowym sponsorem rozpocznie się wraz z najbliższym meczem gliwickiego klubu – 21 sierpnia z Cracovią. Zgodnie z zawartą umową logo LV BET znajdzie się na wszystkich materiałach promocyjnych klubu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Pojawi się też m.in. na strojach meczowych pierwszej drużyny oraz nośnikach klubu na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Współpraca przewiduje również wiele wspólnych aktywności dla kibiców Piasta w mediach społecznościowych oraz w trakcie meczów.

Umowa Piasta Gliwice z LV BET będzie obowiązywać przez dwa najbliższe sezony, a więc do końca sezonu 2024/2025. W przeszłości obie strony blisko ze sobą współpracowały. LV BET był sponsorem Piasta w latach 2017 – 2019, a współpraca zakończyła się historycznym dla gliwiczan mistrzostwem Polski w sezonie 2018/2019.

Piast przez lata budował swoją markę na krajowej arenie, czego efektem jest dziś mocna pozycja na piłkarskim rynku. Od czasu awansu do Ekstraklasy w 2012 roku gliwiczanie cztery razy reprezentowali Polskę w rozgrywkach europejskich, a do tego trzykrotnie zdobywali medal mistrzostw Polski. Właśnie ten progres – zarówno sportowy, jak i biznesowy – jest czymś, co łączy klub i firmę LV BET, która też nieustannie dąży do rozwoju na każdej płaszczyźnie. Dla obu stron jest to też sentymentalny powrót – nikomu nie trzeba przypominać, że gdy ostatni raz LV BET był sponsorem Piasta, klub zdobył mistrzostwo Polski. Liczymy, że ponowna współpraca znów da obu stronom wiele powodów do dumy i radości – powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Dodaj komentarz