Loterie 23 czerwca 2024

Maciej Koprowicz został Dyrektorem Departamentu Marketingu w Totalizatorze Sportowym

autor: Adrian Janiuk
Maciej Koprowicz dołączył do Totalizatora Sportowego. Po ponad siedmiu latach opuścił Fortuna Entertainment Group (FEG) i objął stanowisko Dyrektora Departamentu Marketingu.

Koprowicz od czerwca pełni funkcję szefa Działu Marketingu w Totalizatorze Sportowym. Teraz oficjalnie pożegnał się ze swoim poprzednim pracodawcą.

“Szanowni, po ponad siedmiu latach opuszczam FEG [Fortuna] i z tego miejsca chciałem bardzo podziękować Konradowi Komarczukowi, Leszkowi Habie za piękną przygodę. Mam nadzieje, że nasze zawodowe ścieżki jeszcze kiedyś się przetną. Super zespół z Igorem Koślińskim, Maciejem Głaczyńskim i Tomaszem Piernikiem i innymi. Szanowni współpraca z Wami to była przyjemność.

Jednocześnie jest mi bardzo miło poinformować o dalszych zmianach. Od teraz zaczynam nowy zawodowy etap. Od 17 czerwca kieruję Działem Marketingu w Totalizatorze Sportowym. Czeka mnie praca pełna wyzwań i fajnych projektów. Trzymajcie kciuki” – napisał Koprowicz za pośrednictwem portalu “LinkedIn”.

W tym roku w Totalizatorze Sportowym zaszedł szereg zmian. Nowym prezesem zarządu Totalizatora Sportowego został Rafał Krzemień. Rada Nadzorcza powołała również Szymona Gawryszczaka na stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż, produkty i marketing oraz Artura Kapelko, który pełni stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za administrację.

Z kolei Witold Galik został członkiem zarządu Totalizatora Sportowego, wybranym w wyborach przez pracowników wewnątrz spółki. W związku z tym pełnił on rolę członka zarządu z ramienia pracowników w Totalizatorze Sportowym.

Dodaj komentarz