Loterie 5 grudnia 2022

Magdalena Kopka-Wojciechowska: Mamy blisko 4 miliony oddanych głosów

Tuż po konferencji organizowanej przez Totalizatora Sportowego, której głównym tematem była akcja "Wygrywamy Zaczyna się od WY" oraz "Sportowo Kulturalnie Lokalnie" porozmawialiśmy z Magdaleną Kopką-Wojciechowską, członkiem zarządu Totalizatora Sportowego.

Akcja jest olbrzymim sukcesem nas wszystkich. Zarówno naszych klientów, którzy głosowali, laureatów, wszystkich biorących udział oraz całej społeczności, dla której te obiekty sportowe i kulturalne zostaną dofinansowane. Myślę, że obserwując ten sukces, możemy być pewni, że takich akcji będzie więcej. To było wyjątkowe zjawisko. Wiele czynników sprawiło, iż mamy blisko cztery miliony oddanych głosów – powiedziała w rozmowie z Interplay, Magdalena Kopka-Wojciechowska, członek zarządu Totalizatora Sportowego

Efektem trwających od lipca kampanii Totalizatora Sportowego i konkursu Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej będzie dofinansowanie 27 obiektów w 16 województwach. W październiku akcję „Wygrywamy zaczyna się od WY” dodatkowo wsparła loteria promocyjna, w której gracze przez cały miesiąc mieli możliwość wylosowania nagród poprzez zakup dowolnego produktu LOTTO za min. złotówkę oraz oddania głosu na wybrany przez siebie obiekt sportowy lub kulturalny. Do wygrania w loterii były karty podarunkowe, piłki i koszulki z autografem Roberta Lewandowskiego. Na obiekty, które znalazły się w 2. etapie, łącznie oddano blisko 4 mln głosów. Na ich podstawie utworzono listę rankingową najbardziej pożądanych lokalnych inwestycji, z której Fundacja LOTTO wybrała laureatów.

Dodaj komentarz