Malta: Kolejna firma traci licencję
Decyzją Malta Gaming Authority (MGA) dostawca oprogramowania 4tune-Software GmbH stracił licencję.
4tune-Software GmbH traci licencję
W orzeczeniu przygotowanym przez Malta Gaming Authority (MGA) możemy przeczytać, że dostawca nie dokonał wymaganych płatności regulacyjnych. Urząd anulował licencję zgodnie z artykułem mówiącym o przepisach dotyczących zgodności i egzekwowania przepisów gier, które przyznają organowi regulacyjnemu uprawnienia do cofnięcia koncesji, jeśli ten nie przestrzega zasad i wymogów.
Według MGA, firma 4tune-Software GmbH nie wywiązała się zobowiązań finansowych wobec urzędu w związku z jej działalnością, a także nie dokonała płatności w wyznaczonym terminie. MGA stwierdziło, że firma nie jest już upoważniona do prowadzenia jakichkolwiek operacji związanych z grami w ramach swojej maltańskiej licencji.
Kolejna firma
To kolejna firma, która straciła w ostatnim czasie licencję. W tym tygodniu Malta Gaming Authority ogłosiło, że cofnie licencję Totup System za podobne naruszenie przepisów. Wspomniana firma także naruszyła artykuł 6 przepisów dotyczący opłat licencyjnych za gry.
Wojciech Gancarz
Więcej Ogolna
Wielka Warszawska w kinach. Nowy obraz branży wyścigów konnych [TRAILER]
Filmowcy postanowili skierować obiektywy kamer na warszawski Służewiec, osadzając akcję najnowszej produkcji w scenerii legendarnego toru wyścigowego. Opublikowane materiały promocyjne zapowiadają obraz, który wykracza poza ramy sportowej rywalizacji, dotykając sfery wielkich emocji i ryzyka. Premiera już w styczniu.