Ogolna 7 listopada 2022

Mansion i Playtech rozpoczynają współpracę w Ontario

Grupa Mansion rozpocznie współpracę z Playtech w Ontario. Taki ruch ma na celu wzmocnić długoterminowe partnerstwo strategiczne i być korzyścią dla obu marek. 

Współpraca na nowym rynku

Mansion uruchomił swoje marki Casino.com oraz Mansioncasiono.com w Ontario. W ramach nowej współpracy pomiędzy Mansion a Playtech, brytyjska firma będzie obsługiwała obie marki dostarczającą im najbardziej kompletne rozwiązania online i tym samym zapewniając ofertę na najwyższym poziomie.

Przypomnijmy, że w styczniu 2020 roku Mansion oraz Playtech postanowiły przedłużyć swoje pięcioletnie partnerstwo. Teraz współpraca na kolejnym rynku ma być dowodem bardzo dobrych relacji, a obie strony powinny na niej skorzystać potwierdzając swoją reputację.

“Taki ruch pokazuje siłę naszego partnerstwa”

Na temat współpracy obu firm na rynku w Ontario wypowiedział się Shimon Akad, COO Playtech: – Można powiedzieć, że Playtech jest w ciągłej podróży, aby rozszerzać się na nowe rynki i udostępniać nasze produkty nowym graczom. Jesteśmy zachwyceni tym, że rozpoczniemy wspólną pracę z Mansion w Ontario. Pokazuje to siłę naszego partnerstwa. Jesteśmy podekscytowani tym wyzwaniem – przyznał Akad.

Swoje zdanie wyraził także  Chris Block, szef grupy Mansion: – Jesteśmy dumni, że udało nam się poczynić taki krok i podjąć współpracę na nowym rynku. Wzmocni to naszą pozycję, a co za tym idzie będziemy chcieli zrobić wszystko, by nasze marki odniosły sukces w Ontario. Jestem przekonany, że pozytywnie przyczynimy się także do promocji bezpiecznego i odpowiedzialnego podejścia do gier w tej prowincji – podsumował.

Dodaj komentarz