Bukmacherka 3 grudnia 2019

Marathonbet podpisał umowę z Realem Madryt

Po raz pierwszy w historii rosyjski bukmacher związał się umową partnerską z Realem Madryt. Marathonbet, bo o tym operatorze mowa, na mocy kontraktu podpisanego z hiszpańskim klubem otrzyma dostęp do wirtualnych tablic LED, które będą wyświetlane w trakcie rosyjskich transmisji spotkań “Królewskich”. 

Poza tym, że rosyjski bukmacher będzie eksponował swoje logo na ww. tablicach LED, zyska także możliwość do oferowania swoim klientom ekskluzywnej oferty związanej z klubem ze stolicy Hiszpanii. Co więcej Marathonbet otrzyma wiele biletów VIP na mecze Realu Madryt, które będzie mógł zaoferować swoim graczom w specjalnych konkursach. A to nie wszystko, ponieważ umowa przewiduje także inne akcje sponsoringowe akcje, w których będą uczestniczyć zawodnicy madryckiego klubu.

Warto przypomnieć, że podpisanie umowy z Realem Madryt nie będzie dla rosyjskiego operatora debiutem na hiszpańskim rynku. W czerwcu tego roku Marathonbet ogłosił dwuletnią umowę sponsoringową z FC Sevillą.
Logo firmy widoczne jest przede wszystkim na koszulkach, a poza tym na stadionie Ramón Sánchez Pizjuán oraz w strefach mieszanych i miejscach wywiadów.

Warunki finansowe umowy z FC Sevillą nie zostały podane do wiadomości publicznej, chociaż doniesienia medialne w Hiszpanii mówią, że Marathonbet zapłacił Andaluzyjczykom 5 mln euro za sezon. Podobnie jest z umową podpisaną z Realem Madryt – także nie wiadomo, jak dużo bukmacher musiał zapłacić “Królewskim”. Ostatnie działania rosyjskiego operatora, który sponsoruje również Dynamo Moskwa, wyraźnie jednak wskazują, że planuje coraz większą ekspansję na hiszpański rynek.