Ogolna 2 stycznia 2023

Marcin Gortat przestał być ambasadorem bukmachera eWinner

Wraz z końcem 2022 roku Marcin Gortat przestał być ambasadorem eWinner. 38-latek współpracował z bukmacherem od stycznia 2020 roku. 

Marcin Gortat nie jest już ambasadorem eWinner

Przypomnijmy, że Marcin Gortat był ambasadorem marki eWinner przez niemal pełne dwa lata. Obie strony nawiązały współpracę na początku stycznia 2020 roku. Jak wówczas informował bukmacher – “Gortat wcieli się w rolę multi-playera”, którego będzie można zobaczyć w wielu wcieleniach”.

Pod egidą Gortata funkcjonowała między innymi “Liga eWinner”, czyli specjalna platforma zrzeszająca społeczność sportowców, graczy, zajawkowiczów, ludzi kreatywnych, dążących do realizacji swoich celów. Poza tym bukmacher oraz Gortat przeprowadzili wiele inicjatyw, które miały na celu wzmocnić rozpoznawalność marki, czy produktów, które oferuje. Były zawodnik NBA promował bowiem aktywnie za pośrednictwem swoich kont w social mediach zakłady Custom Bet.

Co dalej z 2. ligą?

Przy okazji warto wspomnieć, że niebawem zakończy się także umowa eWinner z rozgrywkami 2. ligi polskiej w piłce nożnej. Bukmacher w 2021 roku został sponsorem tytularnym trzeciego szczebla rozgrywkowego w Polsce. Obecna umowa wygaśnie wraz z zakończeniem sezonu 2022/23.

Czy eWinner pozostanie nadal sponsorem tytularnym 2. ligi? Jak na razie nie ma na ten temat żadnych oficjalnych informacji i odpowiedź na to pytanie najpewniej poznamy w najbliższych tygodniach.