Bukmacherka 26 kwietnia 2022

Mark Kemp zostanie CEO Dazn Bet

autor: Mateusz Mazur
Serwis streamingowy Dazn wchodzi w branżę bukmacherską. Tym samym firma poinformowała, że CEO nowopowstałej marki Dazn Bet zostanie Mark Kemp, który dotychczas pełnił rolę dyrektora wykonawczego w BoyleSports.

Dazn Bet stawia na doświadczenie

W ubiegłym tygodniu Dazn poinformował o swoim nowym przedsięwzięciu, którym jest marka zakładów bukmacherskich. Projekt rozwija się błyskawicznie, bowiem już dziś dowiedzieliśmy się, kto stanie na czele Dazn Bet. Będzie to Mark Kemp, dotychczasowy dyrektor wykonawczy w BoyleSports i człowiek od przeszło 20 lat związany z branżą.

Kemp pełnił rolę CEO BoyleSports od lipca ubiegłego roku. Wcześniej, przez niespełna dwa lata, zasiadał na stanowisku dyrektora zarządzającego w UK Tote Group. Nowy CEO Dazn Bet ma na swoim koncie również trzyletnią przygodę w Ladbrokes Coral, gdzie pracował jako dyrektor ds. produktu, a następnie jako dyrektor zarządzający.

Wprowadzić nową markę na rynek

Mark Kemp nie krył zadowolenia z nominacji: – Cieszę się, że dołączam do Dazn Bet i będę miał okazję wprowadzić na rynek nową i obiecującą międzynarodową markę.

– Dzięki sile i doświadczeniu Dazn w mediach sportowych dostarczymy coś innowacyjnego i istotnego dla dzisiejszej publiczności. Nie mogę się doczekać współpracy z zespołem DAZN. Naszym celem będzie budowa wciągającej i odpowiednio dobranej nowej oferty rozrywkowej dla fanów sportu na całym świecie – dodał Kemp.

Z kolei wiceprezes wykonawczy Grupy Dazn ds. zakładów, Ian Turnbull wypowiedział się na temat nowego projektu: – Partnerska współpraca w zakładach sportowych to tylko jeden ze sposobów, w jaki Dazn zamierza dostarczać swoim klientom bardziej ekscytujące i bogate treści. Wiemy, że fani chcą bardziej zintegrowanych, wciągających i interaktywnych doświadczeń, a Dazn im to daje.

Dodaj komentarz