Ogolna 28 września 2022

Merkur Gaming będzie korzystał z GiG Comply

Gaming Innovation Group (GiG) ustalił warunki nowej umowy na dostarczenie swojego zautomatyzowanego narzędzia GiG Comply dla niemieckiego operatora Merkur. 

Merkur skorzysta z GiG Comply

W ramach umowy Merkur będzie miał pełny dostęp do GiG Comply, który skanuje strony internetowe pod kątem ich zawartości, w tym także linków, kodów igamingowych i wymagań regulacyjnych w wielu jurysdykcjach. GiG Comply wykorzystuje również swój silnik reguł do analizy kampanii afiliantów i dostarcza operatorom informacje o treściach promocyjnych, które są wykorzystywane w marketingu ich marek.

Tym samym Merkur będzie mógł ustawić własne kryteria i parametry listy kontrolnej tak, aby dostosować system do wymagań rynkowych. Dotyczy to także specyficznych zasad i przepisów w Niemczech, gdzie Merkur otrzymał ogólnokrajową licencję na sloty.

“Każde nasze działanie chcemy wykonywać zgodnie z przepisami”

Umowę Merkur z GiG skomentował Martin Collins, lider niemieckiego operatora.

– W każdym działaniu, które wykonujemy dążymy do tego, aby robić to dobrze, zwłaszcza jeśli chodzi o zgodność z przepisami. Wszystkie nasze marki są obsługiwanie przez lokalne licencje zarówno w trybie online, jak i offline, gdzie przestrzegamy narzuconych zasad – powiedział.

– Posiadanie GiG Comply na swoim pokładzie jest świetnym punktem wyjścia. Obie strony mogą pochwalić się ogromną wiedzą o świecie igamingowym i przy stale zmieniających się przepisach, jestem przekonany, że będziemy tworzyć wspaniałe partnerstwo – dodał Collins.

Swoje zadowolenie wyraził także Jonas Warrer, szef marketingu GiG: – GiG Comply będzie pomagać Merkur w zachowaniu proaktywności i kontroli nad zgodnością marketingową. Cieszymy się, że możemy zapewnić afiliantom pełną zgodność z ich marką i wymaganiami dotyczącymi odpowiedzialnej gry – podkreślił Warrer.