Bukmacherka 11 lutego 2022

Michał Pol ambsadorem Betclica

Legalny bukmacher Betclic poszerza swoje grono ambasadorów. Do drużyny dołącza Michał Pol, którego w przeszłości mogliśmy widzieć u innych podmiotów związanych z tą branżą. Ostatnio u bukmachera Etoto. 

Współpraca z zakładami bukmacherskimi

Betsafe (obecnie podmiot ten nie posiada licencji na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce – przyp.red) , Fortuna, Etoto – tak prezentuje się lista bukmacherów, z którymi współpracował Michał Pol. Kibice z pewnością pamiętają udział popularnego dziennikarza w różnego rodzaju akcjach bukmachera Etoto. Michał Pol nie tylko pojawiał się w reklamach, ale również brał udział w programie Quiz Pod Napięciem. Niejednokrotnie wcielał się w rolę prowadzącego.

Michał Pol w drużynie Betclica

Tym razem Michał Pol rozpoczął współpracę z bukmacherem Betclic. W mediach społecznościowych pojawił się materiał wideo stworzony na wzór gry FIFA, w którym wzięli udział twórcy internetowi Zwykły Kibic oraz Footroll – związani również z bukmacherem Betclic.

Na profilu Betclic Polska pojawiła się także informacja, iż tercet Michał Pol, Zwykły Kibic oraz Footroll będą wspólnie oglądać wtorkowy mecz Ligi Mistrzów – PSG vs Real Madryt.

Dodaj komentarz