Bukmacherka 26 stycznia 2024

Mikołaj Cymerman doradcą zarządu STS

autor: redakcja
Do STS, lidera polskiego rynku bucharskiego w Polsce, dołączył Mikołaj Cymerman obejmując stanowisko doradcy Zarządu. Jego rolą jest wsparcie w realizacji celów komercyjnych i strategicznych. Z branżą bukmacherską związany jest od blisko siedmiu lat na szczeblu międzynarodowym.

Mikołaj Cymerman związany jest z Entain CEE od chwili powstania spółki. Pełni tam równolegle funkcję Chief Commercial Officera. Jest współtwórcą strategii Entain CEE, jak również częścią teamu, który pracował przy akwizycjach STS oraz lidera chorwackiego rynku – SuperSport.

W STS, Cymerman  odpowiada m.in. za wsparcie pracy Zarządu w realizacji celów firmy oraz za zapewnienie efektywnej współpracy pomiędzy Entain a STS. – Dołączając do zespołu, chcę przede wszystkim dzielić się moim międzynarodowym doświadczeniem oraz zapewnić dobrą współpracę STS z Entain. Chcemy, by dobry produkt w połączeniu z najbardziej rozpoznawalną marką bukmacherską oraz solidnymi podstawami ekonomicznymi pozwolił firmie na ugruntowanie pozycji lidera rynku oraz bukmachera pierwszego wyboru dla polskich klientów – mówi Cymerman.

Dynamiczny rozwój STS, nie byłby możliwy bez pozyskiwania wartościowych specjalistów. Znając Mikołaja i pracując z nim również w ramach struktur Entain CEE jestem pewien, że jego międzynarodowe doświadczenie, pozwoli nam na dalszą profesjonalizację oraz umacnianie wiodącej pozycji w wielu obszarach poprzez skuteczne wykorzystanie naszych przewag konkurencyjnych. STS konsekwentnie inwestuje w dalszy rozwój – mówi Radim Haluza, CEO STS S.A.

W 2023 roku Entain CEE stał się właścicielem STS w wyniku wezwania na akcje STS Holding. Część pozyskanego ze sprzedaży kapitału,  Rodzina Juroszków przeznaczyła na reinwestycję w Entain CEE, obejmując w niej 10 proc. udziałów.

Dodaj komentarz