Bukmacherka 14 kwietnia 2020

Milenium pierwszą ofiarą koronawirusa w branży bukmacherskiej?

Już pod koniec marca informowaliśmy, że firma Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ma spore problemy związane z pandemią koronawirusa. Wówczas temat dotyczył jednak zamknięcia lokali naziemnych, kilka dni temu Milenium poszło o krok dalej i poinformowało swoich klientów, że do odwołania wstrzymuje przyjmowanie zakładów wzajemnych w internecie.

Komunika Milenium

Na oficjalnej stronie Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. widnieje poniższy komunikat.

Niestety poza lakonicznym komunikatem firma nie przedstawiła swoim klientom powodów takowej decyzji. Zabrakło również informacji o tym, czy operator jeszcze kiedykolwiek wróci do przyjmowania zakładów wzajemnych w sieci Internet.

Dlaczego Milenium zdecydowało się na zawieszenie działalności w Internecie?

Niestety u źródła również nie otrzymaliśmy szczegółowych informacji. Na nasze pytanie o przyczynę takiej decyzji otrzymaliśmy lakoniczną odpowiedź Zarządu Milenium:

Z przyczyn niezależnych od Spółki Milenium Zakłady Bukmacherskie, Zarząd podjął decyzję o wstrzymaniu przyjmowania zakładów w internecie do odwołania. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować.
Mając na uwadze interes Spółki nie możemy na dzisiaj przekazać szczegółowych informacji, o które Państwo prosicie.

Pozdrawiamy
Zarząd Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Pandemia koronawirusa, a decyzja Milenium o zawieszeniu przyjmowania zakładów

Choć wydaje się to oczywistym, Milenium w swoim komunikacie nie wspomniało, że pandemia koronawirusa ma wpływ na decyzję o zawieszeniu przyjmowania zakładów w Internecie. Z naszych informacji wynika jednak, że jedna z najstarszych firm bukmacherskich z wieloma problemami boryka się już od dłuższego czasu, o czym informowaliśmy na naszych łamach pod koniec marca.

Rzecz jasna pandemia koronawirusa ma wpływ na problemy Milenium, ale wydaje się, że niespodziewany kryzys jedynie przyspieszył decyzję właścicieli o sprzedaży firmy. Kolokwialnie może powiedzieć, że Milenium, jeśli tak się stanie, upadnie nie przez kryzys wywołany pandemią koronawirusa, ale z powodu chorób współistniejących…