Mistrzostwa Polski ponownie we Wrocławiu
Początek roku tradycyjnie wiąże się z planowaniem przyszłości. Mimo, iż sezon w piłce stołowej trwa od października, to jednak najwięcej przygotowań zaczyna się właśnie w styczniu.
Początek roku tradycyjnie wiąże się z planowaniem przyszłości. Mimo, iż sezon w piłce stołowej trwa od października, to jednak najwięcej przygotowań zaczyna się właśnie w styczniu. To początek intensywnej pracy nad kolejną edycją Międzynarodowych Mistrzostw Polski. W 2007 roku ponownie będzie je organizował ośrodek wrocławski, któremu zaufał Zarząd PZFS, powierzając to bardzo odpowiedzialne zadanie. Mistrzostwa zostaną rozegrane podczas jednego z długich weekendów, tj. 7-9 czerwca. Termin został wybrany nieprzypadkowo. Organizatorzy szukali w kalendarzu Międzynarodowej Federacji Futbolu Stołowego daty, która stworzy największą szansę na staranie się o klasę Master Series. Jest to cykl najbardziej prestiżowych imprez światowych, który ustępuje rangą jedynie Mistrzostwom Świata. Gospodarzem turnieju ponownie będzie KS AZS Politechnika Wrocławska, dzięki czemu zapewniony zostanie wysoki poziom organizacyjny. Ośrodek wrocławski liczy, że frekwencja będzie jeszcze wyższa niż przed rokiem, a dzięki wysokiej randze turnieju będziemy mieli okazję gościć najlepszych europejskich zawodników.
Więcej w Interplay 01/2007
Krzysztof Demczyszyn
Więcej Automaty
Local content w branży gier na pieniądze. „Nie ścigamy się o to, kto sprytniej rozliczy podatek. Konkurujemy jakością produktu i stabilnością”
W kwietniu rząd zainaugurował projekt "Local Content. Z korzyścią dla Polski". Jego celem jest zwiększenie udziału polskich firm we wspieraniu poszczególnych segmentów gospodarki. Jak natomiast to wygląda w kontekście branży gier na pieniądze? O tym w rozmowie z Interplay.pl opowiedział Piotr Fedak, prezes Promatic Group - polskiego producenta automatów i…