Wystawa potrwa od 7 do 9 września br. W Taipei World Trade Center. Targi są konkurencyjnym wydarzeniem do odbywających się w maju GTI. Która z wystaw okaże się większa i lepsza ocenią wystawcy i odwiedzający. Nie bez znaczenia jest też termin, dla jednych lepszy przed latem dla innych po sezonie. Wystawy mają jeszcze jedną wspólną cechę, organizują je konkurujące ze sobą wydawnictwa prasowe, a ponadto żeby nie pomylić, kto – co organizuje, nazwa majowej wystawy pokrywa się z nazwą gazety.
Swoją obecność na wystawie potwierdziło już ponad 5.000 tys osób z całego świata. Na Hot Games Show 2007 zobaczymy najnowsze wynalazki tajwańskich inżynierów z zakresu automatów rozrywkowych, AoNW, kasyniarskich, łap szczęścia, pusherów itp. Ponadto organizator zapewnia pomoc ze znalezieniem noclegu, a przybywających samolotem odbierze z lotniska wyczarterowany autobus.
Więcej informacji:
A.G.I.S magazine c/o. Mr. Johnny Chang
Tel: +886-7-343-7880
Fax: +886-7-343-7875
Website: www.agisgame.com.tw
E-mail: agis.game@msa.hinet.net
P.W.
Więcej Automaty
Fiasko pełnego przejęcia Ainsworth: Novomatic nie osiąga progu 75 proc. udziałów
Austriacki gigant gier i technologii Novomatic AG nie zdołał przejąć pozostałych akcji australijskiego producenta automatów Ainsworth Game Technology, mimo że miał większościowy pakiet udziałów. Oferta wykupu akcji zakończyła się niepowodzeniem, gdy większość mniejszościowych akcjonariuszy nie poparła transakcji do ustalonego terminu.