Ogolna 24 lutego 2023

Mojabet uzgodnił współpracę z francuskim klubem Olympique Marsylia

Operator Mojabet uzgodnił współpracę z francuskim klubem Olympique Marsylia. Umowa będzie obowiązywać w latach 2022-2028. 

Mojabet współpracuje z Olympique Marsylią

Mojabet to afrykański operator oferujący usługi telekomunikacyjne, technologie finansowe, płatności mobilne oraz usługi związane z grami. Dzięki partnerstwu, Mojabet planuje zwiększyć liczbę usług online dla klientów z Afryki.

Ponadto operator uruchomił OM8, w którym użytkownicy mogą co tydzień typować zdarzenia związane z meczem. Dla najlepszych typerów przewidziane są nagrody pieniężne, a także gadżety związane z francuskim klubem.

Nowe możliwości

Marka Mojabet skorzysta również z technologii Digital Overlay, która oparta jest na reklamach globalizacyjnych. W takich słowach współpracę z Olympique Marsylią skomentował CEO MOJA Group, Paris Anatolitis: – Olympique Marsylia jest dla nas idealnym partnerem strategicznym, który pomoże nam pielęgnować jeszcze silniejsze więzi z fanami dzięki wyjątkowym doświadczeniom oraz uzupełni nasze wysoce angażujące możliwości zakładów online. Konkurs OM8 daje wgląd w inicjatywy zaangażowania, które będziemy realizować, aby dać coś w zamian naszym klientom.

Na temat umowy z operatorem wypowiedział się Pedro Iriondo, dyrektor generalny ds. strategii i rozwoju w Olympique Marsylia: – Cieszymy się, że możemy powitać Mojabet jako regionalnego partnera bukmacherskiego w Afryce. Wierzymy, że Mojabet będzie idealnym partnerem dla klubu i razem będziemy w stanie dotrzeć do naszych fanów w Afryce i zaangażować ich jeszcze bardziej. 

Całkiem niedawno francuski operator loterii (FDJ) przedłużył współpracę z Olympique Marsylią do 2025 roku.

Dodaj komentarz