Bukmacherka 10 grudnia 2021

Monika Płaczkowska odchodzi z branży bukmacherskiej

Według naszych informacji Monika Płaczkowska, Marketing Manager firmy LVBET odchodzi z firmy bukmacherskiej. Co więcej opuszcza także branżę, ponieważ jej nowym miejscem pracy duża międzynarodowa firma związana z branżą sportową. 

Kim jest Monika Płaczkowska?

Doktorantka UE Katowice, katedra – Badań nad Gospodarką Cyfrową. Zawodowo Monika Płaczkowska piastowała stanowisko General marketing and sponsorship manager firmy LVBET.

Na początku ubiegłego roku została zaangażowana w bardziej strategiczne stanowisko firmy. Mimo dużego wyzwania, jakie zostało przed nią postawione – sprostała mu. Jej decyzje mają bezpośredni wpływ na rozwój marki nie tylko na polskim, ale również zagranicznym rynku. Monika Płaczkowska to jeden z największych ekspertów marketingu sportowego w Polsce.

Ogromna strata dla branży

Monika Płaczkowska odchodzi z branży bukmacherskiej, co bez wątpienia jest dla niej dużą stratą. Nie jest bowiem tajemnicą, że branża cierpi na deficyt fachowców, a Monika była jednym z nich, jeśli chodzi o zakres marketingu sportowego.

Przypomnijmy, że Monika Płaczkowska wystąpiła w czwartym odcinku podcastu Damo Karo, który jest poświęcony kobietom pracującym w branży rozrywkowej. Była również nominowana w Polish Gaming Aces 2020 w kategorii “Najbardziej zaangażowana kobieta roku”. Co więcej zajęła 44. miejsce w plebiscycie organizowanym przez portal Sportmaketing.pl – 50. Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polskim Sporcie.

Dodaj komentarz