E-Sport 28 sierpnia 2017

Mulitigry dla dzieci – Kiki Fun i Kiki Wall

autor: W.B.
Włoska spółka RePlay doszła do wniosku, że gry wideo w postaci automatu zainteresują już wyłącznie dzieciaki w wieku do 5 -ciu lat, bo starsze trudno oderwać od smartfona.

Jak pomyśleli, tak zrobili i zaprojektowali dwa cukierkowe utomaty dla najmłodszych, które z pewnością chciałaby mieć w ofercie nie jedna sala zabaw dla dzieci, a może i przedszkola? Multigry dotykowe Kiki Wall i Kiki Fun różnią się od siebie tym, że pierwsza nie ma siedzenia i wrzutnika, czyli ustawiona jest na permanentny free play.
Obie wyposażono w multidotykowe monitory Full HD Samsunga o rozmiarze 22 cale. Kiki Fun ma dodatkowo wrzutnik Comestero, czytnik banknotów NV10 (w dzisiejszych czasach przedszkolakowi należy się kieszonkowe, jak psu micha!) oraz dystrybutor biletów Entropy 2000. Firma przewidziała także wersje De Luxe z 24 calowym monitorem.
Na pokładzie Kiki automatów znajdziemy bez liku gier dedykowanych najmłodszym dzieciakom dobranych na zasadzie ucz się grając. Wszystko podane w kolorowej obudowie z możliwością personalizacji w zależności od preferencji zamawiającego.
Wymiary Kiki Fun to: WxSxG 108x79x90, ciężar 60kg.
Wymiary Kiki Wall to: WxSxG 116x82x39, ciężar 30kg.

 

Dodaj komentarz