E-Sport 1 sierpnia 2023

Największe targi branżowe zmieniają lokalizację. Czas na…

autor: redakcja
Od 2025 roku miejscem branżowych Clarion Gaming ICE i iGB Affiliate będzie Barcelona. Stolica Katalonii zastąpi Londyn, w którym przedstawiciele branży spotykali się przez 12 lat.

Po szczegółowej procedurze przetargowej, w której wzięły udział Barcelona, Londyn, Madryt i Paryż, wiemy już, że od 2025 roku iGB Affiliate i ICE będzie odbywać się w stolicy Katalonii.

Pierwsze edycje wydarzeń odbędą się w Fira de Barcelona (Gran Via)  w dniach 20-22 stycznia 2025 r. Przyszłoroczne targi zostaną jeszcze zorganizowane w Londynie.

“Wszystko, co robimy, staramy się dopasować do naszych klientów. Od 2021 roku wielu wystawców i interesariuszy poprosiło nas o przeprowadzenie studium wykonalności w celu zbadania, co mogą zaoferować różne miasta i obiekty w Europie. Jesteśmy bardzo świadomi naszej odpowiedzialności wobec branży i potrzeby spojrzenia poza “tu i teraz”. iGB Affiliate i ICE rozwinęły się znacząco i ważne było, abyśmy przeanalizowali, co zaspokoi przyszłe potrzeby społeczności graczy i stowarzyszeń” – argumentują organizatorzy.

Oferta Barcelony wyróżniała się skalą światowej klasy obiektów, wyjątkową infrastrukturą hotelarską, logistyką, zwrotem z inwestycji dla klientów i możliwością wspólnego, jeszcze lepszego działania – wyjaśnił Alex Pratt, dyrektor zarządzający Clarion Gaming.

Dodaj komentarz