Poker 6 kwietnia 2019

Największy event online powraca

autor: BB
Pod koniec 2018 roku platforma PartyPoker zorganizowała turniej MILLIONS ONLINE z pulą 20 milionów dolarów. Wówczas wszyscy myśleli, że to jednorazowa akcja, ale jak się okazuje plan był inny. Turniej powraca, a pula nagród ma być jeszcze większa.

Historia MILLIONS Online liczy sobie dopiero dwa lata. Trzeba jednak oddać PartyPoker, że były to owocne 24 miesiące. Przede wszystkim mowa o 2018 roku, ponieważ w 2017 roku pula nagród wynosiła "zaledwie" pięc milionów dolarów. Kwota więc duża, ale daleka od rekordowej. Pod koniec ubiegłego roku pula gwrantowana wyniosła cztery razy więcej. Nigdy wcześniej w historii pokera online nie odbył się turniej z tak dużą pulą nagród!

Co ciekawe wielu ekspertów uważało, że zeszłoroczny event nie ma prawa odsnieść sukcesu, co okazało się bzdurą. Ostatecznie do rozgrywek zgłosiło 4367 graczy, którzy wpłacili po 5300 dolarów wpisowego. Pula nagród wyniosła więc rekordowe 21.835.000 dolarów. W efekcie tego aż czterech uczestników turnieju zostało milionerami. 

Tym razem, jak poinformował portal PokerFuse, rozgrywki wystartują 24 listopada 2019 roku, a pula nagród będzie jeszcze większa niż w 2018 roku. 

– Nasz największy pojedynczy turniej online powraca z gwarantowaną pulą nagród w wysokości 20 milionów dolarów. W ubiegłym roku MILLIONS Online pobił wszelkie rekordy, a pula gwarantowana została przekroczona o blisko dwa miliony dolarów. W tym roku turniej będzie jeszcze lepszy – czytamy w oświadczeniu PartyPoker. 

Bez wątpienia ten ruch PartyPoker – po raz kolejny już w ostatnim czasie – pokazuje, że platforma urosła w siłę. PokerStars nie może spać spokojnie, ponieważ wreszcie w branży pojawił się przeciwnik, który może go dogonić, a w najbliższej dekadzie może i wyprzedzić? Cóż, nas taki układ cieszy, bo dla klientów nie ma lepszej opcji, niż konkurencja dwóch potężnych graczy. 

Źródło:PartyPoker, pokernews.com, PokerFuse

Dodaj komentarz