Ogolna 16 marca 2023

NetBet Italy ogłasza współpracę z Greentube

NetBet Italy nawiązał współpracę z Greentube. Na mocy porozumienia, kasyno online doda portfolio gier Greentube do swojej oferty. 

NetBet Italy rozpoczyna współpracę z Greentube

NetBet został założony w 2001 roku i obecnie działa m.in. we Włoszech, Francji, Izraelu, Rumunii oraz Anglii. Oddział na Półwyspie Apenińskim powstał w 2008 roku i był jednym z pierwszych kasyn online dostępnych w kraju, działając na licencji przyznawanej przez ADM.

Na mocy porozumienia z Greentube, klienci NetBet Italy otrzymają dostęp do ponad 400 gier z biblioteki Greentube. Mowa o takich tytułach jak Book of Ra Deluxe, Lucky Lady’s Charm Deluxe czy Dolphins Pearl Deluxe.

Satysfakcja z porozumienia

W takich słowach o porozumieniu z Greentube wypowiedziała się Claudia Georgevici, PR manager w NetBet Italy – W NetBet zawsze staramy się budować nowe relacje z najbardziej doświadczonymi i utalentowanymi dostawcami w branży kasyn online. Nie możemy doczekać się, gdy ugościmy imponującą kolekcję Greentube na naszej stronie.

Ich portfolio najnowocześniejszych gier zawiera wiele unikalnych motywów i kilka naprawdę innowacyjnych funkcji, które bez wątpienia spodobają się naszym graczom w NetBet Italy – mówi Georgevici.

Dodaj komentarz