Ogolna 22 stycznia 2021

NHL nawiązała współpracę z Tipsport

National Hockey League (NHL) zawarło nowe regionalne partnerstwo z operatorem zakładów i gier hazardowych Tipsport.

Wieloletnia współpraca

Na mocy wieloletniej umowy Tipsport zostanie oficjalnym partnerem NHL w zakresie zakładów sportowych w Czechach i na Słowacji. Tym samym operator będzie mógł korzystać z marki NHL w swojej ofercie zakładów cyfrowych w obu krajach. Co więcej będzie mógł także korzystać z logo największej hokejowej ligi świata na swoich kanałach. W tym także na czeskiej i słowackiej stronie NHL.

Operator będzie miał również dostęp do wszystkich danych meczowych generowanych przez nową technologię “Puck and Player Tracking”. Będzie ona niezwykle pomocna przy wystawianiu oferty zakładów na żywo.

Nowa technologia danych

Technologia “Puck and Player Tracking” została stworzona przez NHL i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród kibiców i operatorów zakładów bukmacherskich.

Środowisko zakładów sportowych otrzymało wyjątkową okazję do zaangażowania kibiców w Czechach i na Słowacji dzięki technologii należącej do NHL. Lider w dziedzinie zakładów sportowych na rynkach czeskim i słowackim, Tipsport jest idealnym partnerem dla naszego wejścia do tej części Europy i daje nam doskonałą okazję do dalszego zaangażowania fanów na całym świecie – powiedział wiceprezes NHL ds. rozwoju biznesu i partnerstw międzynarodowych John Lewicki.

W związku z umową z NHL, Tipsport zapewnił sobie również partnerstwo z Nova Sport TV, która transmituje mecze najlepszej hokejowej ligi świata w Czechach i na Słowacji.