Bukmacherka 11 lipca 2023

Nie żyje dyrektor generalny IGT!

autor: redakcja
Zmarł Fabio Cairoli, dyrektor generalny firmy International Game Technology (IGT). Był uznawany za osobę, która miała ogromny wpływ na jej rozwój i byt.

Wstrząsająca wiadomość pojawiła się w poniedziałek, a firma pochwaliła byłego dyrektora za wiedzę i poświęcenie, które pomogły firmie zajść tak daleko i rozpowszechnić się na skalę globalną. Były dyrektor zapewniał strategiczne wytyczne dla firmy, dzięki którym na tle konkurencji marka się wyróżniała w szczególny sposób. Dodatkowo Cairoli odegrał istotną rolę poprzez nadzorowanie strategicznych procesów wzrostu i rozwoju biznesu.

Cairoli był uznawany za szczególnego przywódcę, dzięki swoim działaniom i charyźmie

Marco Sala, IGT Executive Chair, wspomina, że firma jest bardzo zasmucona jego odejściem, ze względu na jego wkład i zaangażowanie. Mówi także, że Włoch był wyjątkowym liderem, który udowodnił swoje umiejętności na różnych stanowiskach związanych ze sprzedażą, rozwojem czy loterią.

Dodatkowo Sala powiedział, że doświadczenie życiowe jak i wiedza zawodowa pomogły byłemu dyrektorowi zbudować dużo osobistych relacji w tej branży czyniąc go jednocześnie zaufaną osobą, jak i przyjacielem. Na samym końcu Sala złożył kondolencje rodzinie Włocha.

Dodaj komentarz