Ogolna 1 lutego 2021

Nieoficjalnie. TOTALbet sponsorem Punchdown 3 

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć TOTALbet będzie sponsorem trzeciej edycji gali Punchdown. Tym samym Betclic przestanie być partnerem tytularnym coraz bardziej popularnej gali w Polsce. 

Nowy termin

Pierwotnie gala Betclic Punchdown 3 miała odbyć się w listopadzie 2020 roku, ale decyzją organizatorów została odwołana.

Witajcie, z przykrością musimy Was poinformować o przełożeniu naszej listopadowej gali. Niestety przy dzisiejszej sytuacji epidemiologicznej nie jesteśmy w stanie zorganizować Punchdown w formie jaką byśmy chcieli. Codziennie napotykamy problemy, które ciężko jest nam przeskoczyć. Z tego powodu postanowiliśmy, że nie będziemy ryzykować i poczekamy aż sytuacja się uspokoi. Tak po ludzku, nie stać nas na błąd, który spowodowałby koniec Punchdown a tego nie chcemy. Przepraszamy zawodników, widzów i wszystkich związanych z eventem. Jest nam niezmiernie przykro ale na pewno zobaczymy się jeszcze, za ok. 3 miesiące. Wszyscy uczestnicy zostali już poinformowani o sytuacji a osoby, które dokonały zakupu PPV dostały zwrot środków. Do zobaczenia!czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatorów, które pojawiło się na profilach społecznościowych eventu.

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się o nowym terminie Punchdwon, będzie to 20 marca 2021 roku. Tym samym do rywalizacji na poznańskiej arenie zostały nam jeszcze prawie dwa miesiące. Nie zmieniła się jednak tylko data, ale także uczestnicy i bukmacher.

Nowości na Punchdown 3

Organizatorzy PunchDown zapowiedzieli pojedynki z udziałem kobiet oraz Main Event gali z udziałem Piotra „Bonusa BGC” Witczaka i Norberta „Warszawskiego Dresika” Janeckiego. Ten drugi zastąpił Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego, który miał walczyć z Bonusem w listopadzie 2020 roku. Organizatorzy nie podali informacji skąd taka zmiana.

Tak ja wspomnieliśmy z naszych informacji wynika, że do zmiany doszło również na płaszczyźnie partnera z sektora zakładów bukmacherskich. Tym samym można się spodziewać, że na stronie i aplikacji TOTALbet niebawem znajdzie się specjalnie dedykowana oferta na to wydarzenie, a także wiele innych promocji z tym związanych.

Korzyści dla TOTALbet

W Polsce coraz większą popularnością cieszą się takie imprezy jak FAME MMA, czy “GROMDA. Twarde, męskie Walki na gołe pięści”. Do tego sektora sportów walki z całą pewnością wpisuje się gala Punchdown, która odbędzie się już trzeci raz w naszym kraju. Popularność tej imprezy stale rośnie, a to oznacza, że zainteresowanie wśród widzów jest coraz większe. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce obstawiać tego typu walki. Tym bardziej że na gale małymi krokami są wprowadzane walki celebrytów.

Dla bukmachera TOTALbet z całą więc pewnością jest to doskonała szansa, by pozyskać grupę nowych klientów, do których wcześniej nie mógł dotrzeć przez swoje kanały promocyjne, czy komunikacyjne. Jak wynika z danych publikowanych przez organizator mowa o całkiem pokaźniej grupie fanów gali. O rozwoju imprezy świadczy również fakt, że pojawiają się na niej znane postacie już nie tylko jako goście, ale także jako zawodnicy. Co więcej wraz z każdą kolejną galą rośnie główna nagroda dla zwycięzcy. Tym razem będzie to już 30 000 złotych.

Czym jest Punchdown?

Zawodnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej w pojedynkach 1 vs 1 uderzając się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie 3 ciosy na osobę. O zwycięstwie decydują knock-out lub werdykt sędziowski.

Oczywiście galę Galę Punch Down 3, tak jak poprzednie edycje, można zobaczyć, gdy wykupi się PPV. Koszt subskrypcji do poprzednich imprez wynosił  17,99 z i teraz powinien być taki sam.