Bukmacherka 10 czerwca 2021

Niesamowity kalendarz z niespodziankami na EURO 2020 od Noblebet 

Już jutro rozpoczną się mistrzostwa Europy w piłce nożnej, w których wystąpi reprezentacja Polski. Z tej okazji legalny bukmacher Noblebet przygotował dla swoich klientów specjalnych kalendarz, który nie tylko będzie wyróżniał się szatą graficzną, ale także atrakcyjnymi nagrodami. 

Kalendarz na EURO 2020

Nic dziwnego, że Noblebet z okazji EURO 2020 postawił akurat na ten rodzaj promocji, ponieważ kilka miesięcy temu kalendarz adwentowy tego operatora zrobił największą furorę na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Wspaniała szata graficzna, a także 24 atrakcyjne nagrody sprawiły, że klienci Noblebet do dziś wspominają grudzień.

Chcemy dotrzeć do ludzi nie znanymi twarzami, a działaniami, których oczekuje współczesny klient od firmy bukmacherskiej. Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszym kalendarzem adwentowym postanowiliśmy, że stworzymy coś podobnego z okazji mistrzostw Europy w piłce nożnej. Tworząc kalendarz zadbaliśmy zarówno o animowaną szatę graficzną, jak i nagrody, które się w nim znajdują. Już teraz mogę powiedzieć, że nie będą to tylko bonusy, ale cała gama różnych niespodzianek. Mamy ogromną nadzieję, że ten pomysł spodoba się naszym klientom także tym razem – powiedział Interplay, Grzegorz Grochowski z Noblebet.

Dodatkowo stworzono dedykowaną część pod promocję “Wytypuj zwycięzcę EURO”, gdzie klient przy użyciu przycisku opt-in wybierze kraj, który według niego wygra EURO, po zagraniu na jego zwycięstwo kuponu za min. 50 PLN wchodzi do gry o atrakcyjne nagrody (20 000 PLN pula nagród – przyp. red).  Co najciekawsze po dokonaniu wyboru dedykowana część Kalendarza pod Wytypuj zwycięzcę EURO będzie w barwach kraju, na który się zdecydowano i będzie tam wyszczególniony także najbliższy mecz wybranej reprezentacji.

Poza tym na dedykowanej stronie będą tabele, wyniki i drabinka od 1/8 do finału  – uzupełniane codziennie przez dział contentowy Noblebet. Dzięki dedykowanej zakładce EUROSTASTS na naszej stronie klienci będą mogli śledzić szczegółowe statystyki w jednym miejscu.

Promocje w Noblebet na EURO 2020

Co więcej na klientów Noblebet w trakcie EURO nie tylko czeka dedykowany kalendarz, ale także bardzo ciekawa oferta – w tym wiele zakładów specjalnych – na mecze naszej reprezentacji i nie tylko. Warto przypomnieć, że już teraz bukmacher ten wystawia ofertę na mecze Polaków bez marży, co zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji.

A to nie wszystko, ponieważ operator przygotował dla swoich graczy jeszcze jedną niespodziankę – PLAYER BETS. Produkt ten jest ulepszoną formą BetBuildera, który daje wiele możliwości zakładów na zawodników na wiele różnych rynków. Dodatkowo można te zakłady łączyć na jednym kuponie. Zatem możemy zagrać równocześnie statystyki kilku zawodników z rożnych krajów w kilku meczach! Warto przypomnieć, że BetBuilder sam w sobie na wielu rynkach cieszył się wielkim powodzeniem, trudno więc przypuszczać, by teraz miało być inaczej, szczególnie w połączeniu z takim rozwiązaniem jakim jest PlayerBet.

Dodaj komentarz