Ogolna 1 lutego 2023

Nowa lokalizacja targów ICE. Gdzie odbędzie się wydarzenie w latach 2025-2029?

Proces określania przyszłej lokalizacji targów ICE ruszył z miejsca. Na listę zostały wpisane bowiem cztery miasta, które mogą zostać gospodarzami wydarzenia w latach 2025-2029.

Nowe lokalizacje Clarion Gaming

Przedsiębiorstwo Clarion Gaming wytypowało Barcelonę, Londyn, Paryż i Madryt. Każde z tych miast ma obowiązek złożenia formalnej oferty, jeśli chodzi o organizację eventu. Postępowanie to powinno dobiec końca jeszcze w tym roku, a oficjalny komunikat pojawi się w trzecim kwartale. 

Dyrektor zarządzający Clarion Games, Alex Pratt, stwierdził, że całe przedsięwzięcie jest zorientowane na zadowolenie klienta, a także na jak najlepszy interes globalnej branży gier. W procesie wyboru gospodarza weźmie udział także oddział iGB Affiliate London, co pomoże usprawnić przebieg stosownych działań. Cztery miasta zamieszczone na liście przejdą selekcję, w trakcie której zostaną ocenione w różnych aspektach.

Kluczowe czynniki dla miasta

Alex Pratt powiedział, że pod uwagę będą brane czynniki takie jak lokalizacja, transport, infrastruktura hotelarska dostępna w obrębie miasta, czy wyposażenie. Dyrektor zarządzający gwarantuje dołożenie wszelkich starań, rzetelną i wnikliwą identyfikację każdego kandydata. Wydarzenie ICE należy do grupy eventów kluczowych, jeśli chodzi o rozwój świata hazardowego. 

Na dalszą część oficjalnego przekazu trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, bowiem Clarion nie zamierza wydawać na światło dzienne żadnych informacji w trakcie procesu wybierania gospodarza.  

Tegoroczne ICE London odbędzie się w przyszłym tygodniu w dniach 6-9 lutego, natomiast iGB Affiliate London potrwa od 8 do 11 lutego.

Dodaj komentarz